Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell összeszerelni az...

Hogyan kell összeszerelni az Avent isis mellszivót?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egyet kölcsön,de nincs hozzá útmutató és nem nagyon tudom,hogy is kellene.
2008. nov. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kézi, vagy elektromos? :-)
2008. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi! Kézi.
2008. nov. 24. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú nekem is olyan van de hogyan írjam le??
2008. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a pohár v,a mibe fejed és rá csavarod ami csavaros és va1 szilikonos v azt ráhúzod úgy hogy ami benevan kis fehér kör alakú felfele legyen a recével és van 1,kis fehér pöcök ara kell ráakasztani a kert amivel pumpálod .amúgy nagyon egyszerü.2 vok
2008. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 részből áll.A legnagyobbat fogdd a kezedbe(az a "teste")Ami a melledhez fog érni arra egy szilikonos párnát teszel.Teljsen egyértelmű a formája miatt.Ha megfordítod a testet és belenézel a menetes résznél látsz egy kör alakú nyílást.Ide egy kis fehér korong keröl aminek az egyik oldala sima a másikon kicsi "küllők" láthatók.A sima rész néz a menetes vége felé.Ha vissza fordítod akkor a tetejére egy szilikonos kupak kerül aminek fehér műanyak korong van az alján.Jól nyomkodd le a széleit a műanyak testre.Ezután picit erősen pattintsd rá a nyomókart.Nem kell meglepődni picit oda kell pattintani.Most már csak az áttetsző kupolát kell rápattintani és kész is.A menetes részre direkt módon rá lehet csavarni az Aventes cumisüveget,vagy ha Aventes poharaid vannak ahhoz van egy speciális menetes "bővítő".Azt a készülék és a pohár közé kell értelem szerűen becsavarni.

Hú,nem gondoltam,h ilyen bonyolult lesz,remélem azért érted amit sajátos módon leírtam.Sok sikert.Írj ha nem menne és megpróbálok még segíteni.

2008. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!Megértettem és sikerült is megcsinálnom! :) De a fejést még gyakorolnom kell! :)
2008. nov. 25. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!