Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az Avent...

Mi a véleményetek az Avent Isis IQ Uno elektromos mellszívóról? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhesen nem vennék.

Viszont ha már beindult a tejtermelés és biztosan tudod, hogy szükséged van elektromosra, akkor igen.

Alapesetben elég szokott lenni egy sima kézi mellszívó is.

Nekem medela van, de jó az avent is.

2011. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a babám nem akar szopizni, ezért fejem neki a tejet, úgy megeszi, de a kézi mellszívótól már lerohad a kezem. Tápszerezni meg nem akarom amíg van tejem.
2011. szept. 17. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

1.

Hát ha így állsz, akkor érdemes elektromosat venni. Nem tudod a meglévő kézit kiegészíteni az elektromos résszel?

Esetleg nézz egyet használtan!

Jobb lesz mint kézzel vacakolni!

2011. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te döntesz, de a Medela Swing a stimulációs módjával gyorsan beindítja a tejleadó reflexet, utána hatékonyan fej. Azzal gyorsabban, többet fejhetsz. (Sajnos többe is kerül.)
2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent elektromos volt (van), biztos, hogy megőrültem volna nélküle. Én mondjuk készültem rá, hogy fejnem kell, mert heti egyszer suliba jártam, úgyhogy még terhesen megvettem. Azóta már hálát rebegett a barátnőn, és most a sógornőm is:) Csak ajánlani tudom. Egyébként ha van kézi Aventet, a szervízében lehet hozzá kapni elektromos kiegészítőt, érdemes felhívni őket, hogy mennyi. Vagy szétnézni a Teszveszen,Vaterán, mindíg van elég jó áron.
2011. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!