Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent elektromos mellszívó...

Avent elektromos mellszívó tapasztalatok (főleg kézi után) érdekelnének?

Figyelt kérdés
Első gyermekemnél Avent kézi mellszívót használtam, jól működött, de az állandó pumpálás elég fárasztó volt. Milyen az elektormos változat? Nem túl zajos? Elég hatékony? Megéri váltani?

2020. jún. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél hasznàltam 3 hétig, aztán hagytam beállni a kereslet kínálatot.

2 éves korig szoptattam


Sztem elég idegesítő hangja van.



2. Gyereknél kibeckeltem azt a pár napot, ami mellgyulladás közeli volt, zuhany alatt fejtem ici-picit kézzel. Kórházban fejőm nem is volt, pedig a szülés után 24h-val belövellt a tejem..

Szóval egyszer sem használtam fejőt.

4 hónapos 100% anyatejes baba duplázott a súlya.


Ebnek ismeretében én nem vennék másikat.

2020. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kézivel kezdtem, de tejleadó voltam, így naponta 6x fejtem. Nagyon elfáradt a kezem, ezért váltottam elektromosra. Nekem bevált. A másodiknál már elő sem vettem a kézit.
2020. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi a különbség, hogy nem lesz ínhüvelygyulladásom a pumpálástól, cserébe viszont hangos. Hiába írják, hogy halk működés, az éjszakai lakásban a légyzümmögés is baromi hangos.
2020. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is elektromos van, és én elégedett vagyok vele nagyon. Szerintem nem hangos, igaz éjjel nem fejtem sosem,de a baba nem kelt fel rá nappal se.
2020. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!