Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor random csak úgy elkezd...

Amikor random csak úgy elkezd csöpögni mindkét mellemből a tej akkor fejnem kéne?

Figyelt kérdés
Napjában többször elkap ez, érzem a szúró, feszítő fájdalmat és már csöpögnek is. Pedig kb 3 óránként szoptatom a babát. Ha elkezd folyni akkor kezdjem el fejni is?
2020. júl. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig olyankor fejtem, amikor már kellemetlenül feszített (és a kicsi nem akart épp szopizni). Nem túl sokat, nehogy még több termelődjön, csak annyit, hogy már ne legyen kellemetlen.
2020. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne fejd, mert attòl mèg több tejed lesz.
2020. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fejni ilyenkor. A tejleadó reflexed érzed, valakinek attól beindul, hogy a babájára gondol.
2020. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor most már azt is értem, hogy néha miért indul be pont akkor amikor sírni kezd a baba. 🙈
2020. júl. 3. 13:03
 5/5 khniki ***** válasza:
Igen-igen, a babasírástól nekem is elindult, ha mellette voltam. De csak az elején. Par hónap alatt beáll a kereslet-kínálat, onnantól megszűnik ez a probléma.
2020. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!