Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor használhatunk cumisüvege...

Mikor használhatunk cumisüveget 1-2 alkalommal?

Figyelt kérdés

2 hónapos kislányom anyatejes, nem kell neki cumi sem.

A nyáron esküvőre megyünk és hát szeretnék előtte elmenni megszépülni (covid után amúgy is már rám fér). szóval ha fejek tejet és a férjem odaadja cumisüvegből nem lesz cumizavaros a baba?

Hány hónapos kortól lehet mondjuk heti egy alkalommal bevetni a cumisüveg dolgot anélkül hogy bezavarjon a szoptatásban? Itatopoharral nem szeretnénk próbálkozni.


2020. júl. 15. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így elmondani


Valakinél sosem zavar be


Lányomnál 1 cumisüvegezés is 6 hetesen


7 hónaposan el sem fogadta...

Inkább nem evett anyatejet

2020. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mmint kilábaltunk a cumizavarból..

Aztán 7 hósan fejt tejet kapott volna kanállal vagy pohárból..

Nem kellet

Kínjukban cumisüvegből is akartak adni

Úgysem kellett

2020. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a vizet sem akarta elfogadni az üvegből. Több napig próbálkoztam mire elfogadta.

Változó.

2020. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én fiam sem fogadta el a cumisüveget ,öklendezett tőle ,fogalma nem volt mit kell vele kezdeni . Ìgy vittem magammal szépülni .Biztos a tapasztaltabb anyukák ilyenkod az itatópoharat javasolják én bénának éreztem hozzá magunkat.
2020. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáld ki előtte nem "éles" helyzetben, hogy elfogadja e egyáltalán.


Nálunk a hűtött vagy fagyasztott anyatejet nem eszi meg egyáltalán. Más baba meg vagy a cumisüveget nem fogadja el, vagy csak bizonyos cumi típusból hajlandó enni.


Cumizavar nálunk nem volt, és több ismerősöm is adott lefejt tejet, vagy tej melle pótlás kellett, és nem lett cumizavar. Nem tudom mennyire lehet gyakori.

2020. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fiam 3hós korában kapott tápszert ha elmentünk valahova. (Otthon csak cicizett, de mashol én nem szoptattam, fejni nem tudtam, így akkor tápszert kapott) cumija is volt, sosem zavart be nekünk semmit.

Gyereke válogatja.

2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor kipróbáljuk nem élesben is. Itatopoharral nem stresszelném apát 😁
2020. júl. 16. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi itatópoharral próbáltuk 2hónaposan a viszgaidőszakban. Béna voltam hozzá, minden csupa tej volt, és nagy sírás lett a vége a gyakorlásoknak. Így vittem magammal mindig vizsgázni, addig aludt vagy elnézelődött a babakocsiban. Vidd magaddal a babát, jobb lesz úgy Neki.
2020. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld svéd pohárral ha biztosra akarsz menni 🙂 azzal tutira nem zavar be.
2020. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 khniki ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 2 hónaposan válna cumizavarossá. Viszont nem árt, ha előtte te is megpróbálod egyszer cumisüvegből megetetni. Az én kisfiam mikor 4 hónaposan először evett belőle, azt sem tudta, mit kell vele csinálni. Nyalogatta, cuppogott, kellett pár perc, hogy rájöjjön, hogy működik.
2020. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!