Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hete szoptatok, reggel óta...

6 hete szoptatok, reggel óta viszont szédülök. Lehet kimerültségtől?

Figyelt kérdés
Bár visszagondolva sajnos az elmúlt napokban sajnos nem is fogyasztottam elég vizet illetve enni sem ettem rendesen..
2020. júl. 20. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Lehet az étkezés miatt van.

Vitamint szedsz? Vasat?

2020. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Olyan 6 körül megnéztem a vérnyomásom mert arra gondoltam hogy talán túl alacsony, 115/90 volt.
2020. júl. 20. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

1-es vagyok. Az pedig jó. Nekem a vashiánytól volt egy kis szédülésem egyébként. Mondjuk ezt a vérvétel tudná kimutatni.

Most babát várok most is szoktam szédülni pedig minden értékem rendben van.

Egy dokit megkeresnék azért. Tudom milyen rossz így ellátni a babát.

2020. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy jó, hogy írtad a vasat, mert erre nem is gondoltam. A terhesség végefele írt fel nekem a doki vasat és mondta, hogy a szoptatás alatt is jó szedni. Maradt még belőle pár darab úgyhogy bevettem egyet meg ettem is és már jobban is vagyok. Csak hát igen, valahogy arra se tudtam rávenni reggel óta magam, hogy egyek mert kedvem és energiám se volt a konyhába menni kajáért inkább úgy voltam vele, hogy lefekszem még aludni míg alszik a baba.

Csütörtökön pont megyek a 6 hetes kontrollra, ha nem lesz ez jobb, akkor rákérdezek a dokinál.

2020. júl. 20. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Kialvatlanság, vércukorszint esése, vérszegénység, kezdődő kiszáradás, ettől mind lehet szédülni. És a melegfronttól is.
2020. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedj vasat
2020. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

1-es vagyok. A vas jót tesz. Viszont ha nem eszel a vércukorszinted is leesik. Nem játék. Nekem sem volt túl nagy étvágyam de egy csecsemő mellett nem engedhettem meg magamnak, hogy ne egyek.

Ilyenkor a melegben a folyadék is nagyon fontos.

2020. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!