Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb teáról milyen...

Laktoherb teáról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnőim istenítették, de nekem nem segített. Bár nekem sajnos semmi más sem segített egy hormonális betegség miatt. Viszont mind a két gyerek hasa fájt tőle.
2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom hasa is megfájdult tőle:-(

Nekem az urtica urens 5ch jött be, és a rántott leves!:-)

2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ittam, nekem segített. Egyszer próbáltam abbahagyni, mert már nagyon untam és rögtön csökkent a tejmennyiség.

Az én babám is hasfájós volt, de a teát 6 hónapig ittam, a babbának meg a 12. héten egyik napról a másikra elmúlt a hasfájsa, így nem biztos, hogy volt összefüggés.

2010. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ittam a babám 3 hónapos koráig. Az elején nekem sokat segített, már a kórházban elkezdtem inni. Féltem abbahagyni, nehogy csökkenjen a tej mennyisége, de szerencsére nem lett baj. 14 hónapos még mindig szopizik.
2010. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
segített!
2010. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem segített!
2010. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia !

én már a szülés utáni második naptól iszom

elsőre annyira jól esett, hogy 1,5 litert kb.10 perc alatt benyakaltam.

azóta mindennap iszom és hál Isten jó sok tejem van.

lehet hogy ettől, lehet hogy nem.

de napi 2-3 liter folyadékot mindenképp meg kell inni, ezért is iszom, vízből nem tudnék ennyit inni.

valamint a hasfájás is elkerülte kislányom, de szerintem ez is egyéni, ki mire érzékeny.

én úgy érzem, nekem segített.

2010. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám, csak anyatejes. Nekem nagyon sokat segít a Laktoherb. Ha úgy érzem kevesebb a tejcsi, elkezdem inni, és 1-2 nap múlva rengeteg a tej. :) Csak pozitív dolgokat mondhatok róla.
2010. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két dobozzal ittam belőle, folyamatosan ittam, de semmi, nekem nem segített, nekem utrica urens ch5 volt a nyerő.

2010. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!