Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a babám, egy szoptat...

3 hónapos a babám, egy szoptatás alkalmával 20-30 ml tejcsi van, érdemes folytatnom vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a legfontosabb táplálék,de sajnos a szülés óta ilyen kicsike tejcsi jön csak ki,hiába próbáltam a teákat inni.Kezdek belefáradni,szoptatok minden étkezésnél,van hogy 10ml jön,vagy hogy 40 ,de ált 20-30 ml.A férjem szerint hagyjam most már,a baba is hisztis hogy nem jön semmi hiába szopik,alig birja kivárni a tápszert hogy megcsináljuk neki.Ti mit tennétek a helyemben?
2010. aug. 4. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges erőltetni.Legfeljebb este próbálj neki adni. Nem mindenki tud szoptatni,sajnos.
2010. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam fel, szenvedtem és folytattam. 4 hónapos volt, amikor már nem volt problémánk, 2 éves koráig szopizott. Szóval szerintem folytasd, és próbáld kitalálni, hogy mi lehet a baj.
2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nem feladásnak nevezném. hanem belátásnak. ha nem megy akkor nem megy. Neked úgy fog megmaradni ez az időszak, hogy küzdelem a tejjel és a babával. túl sok minden megy rá. (babával való viszonyod, nyugalmad)
2010. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 4. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen kevés is a tej, de tele van az antitestjeiddel, amikkel a betegségeid ellen védekezhetk meg emésztést segítő enzimekkel és egy csomó hasznos dologgal. Én nem adnám fel. Minimum kifejném és úgy adnám oda, de nem adnám fel.
2010. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Pont emiatt vacilálok én is.
2010. aug. 5. 07:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád?Szerintem amig elfogadja,addig szoptasd.Az én középső kiscsajom ennyit már nem volt hajlandó kiszopizni,orditott a cicimtől.4 hónapig szopott.Unokatesóm viszont 5-től 9 hónapos koráig reggel 60 ml-t tudott szoptatni a kisfiával,de amig elfogadta,addig adta neki.Én szoptatnám a helyedben.Nekem is nagyon nehezen ment a szoptatás,sokszor meginogtam,hogy mi lesz,hogyan tovább,de már lassan fél éves a kisfiam és csak szopizik.Nekem is kitartó munka kellett hozzá.Neked is kitartást kivánok.

3 gyerekes anyuka

2010. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs,látom irtad,hogy 3 hós.
2010. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hasonló helyzetben voltam, minden szoptatás után fejtem még amennyit ki tudtam kínlódni. 4-5 nap után elkezdett nőni a tej mennyisége. Én a szoptatás utáni fejést ajánlom, és hogy ne add fel! Kitartás!

2010. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást:-)
2010. aug. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!