Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás! Miért van ez?...

Szoptatás! Miért van ez? Másnak is csinált ilyet a babája?

Figyelt kérdés
Pont ma 7hós a kislányom. Pár napja azt csinálja h elkezd szopizni, és amig nagyon jön neki, addig eszik rendesen, aztán kiköpi, hasrafordul, és mint aki jóllakott, elkezd kúszni-csúszni, játszani. Szerintem 40-60ml-nél (jóesetben) nem eszik többet, de nem mértem, nem tudom. Viszont többször sem kér enni, ugyanolyan időközönként eszi meg ezt a minimális mennyiséget. Jókedvű, vidám, ugyanúgy. Foga még nincs, most készülődik az alsó kettő. Eddig nyugodtan, jól evett. Most viszont azért aggódom, mert a hozzátáplálást (amit már pár hete próbálok) nem szívesen fogadja, almán meg barackon kívül gyakorlatilag semmit nem eszik meg. Úgy döntöttem egy hetet várok még vele, most telik le, de félek nehogy ne gyarapodjon. Segítsetek, mi lehet ez, mit tudnék tenni? köszönöm!
2011. nov. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg jókedélyű ne aggódj. Ha éhes lenne akkor úgyis kérne többször enni. Ilyen apróság miatt ne idegeskedj.

A másik meg az , h majd egyre jobban nyílik a kis értelme és nem fog "ráérni" enni. Minden más jobban érdekli, de nyugi nem fog éhen halni.védőnő

2011. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy már egyszerüen pár perc alatt képes hozzájutni ahhoz a mennyiséghez,amihez eddig több idő kellett.
2011. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt a fiam (pár napig), mikor jöttek a fogai (azt hiszem az alsó metszők). Fájt az ínye az erőteljesebb szopástól.
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:

Megeshet, hogy nem fog hízni, de mivel most lett igazán aktív, ezt ne gondnak vedd, hanem természetes dolognak. ;)

Szerintem akkor lenne majd érdemes aggódni, ha több héten át nemhogy stagnál, hanem fogy. ÉS emellé még egyéb tünetek is lennének.. na az már szerintem is kezelendő. De a te eseted nem. :)

2011. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!