Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bevállhat? Szopi abbahagyása...

Bevállhat? Szopi abbahagyása krém segítségével?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 és fél éves és még mindig nagyon szeret szopcsizni. De ugy gondolom lassan ideje "abbahagyni":/ Ahhoz nincs szívem, h ne adjak neki, hisz még mindig sok van, hanem van elvileg vmilyen krém, ami mellékhatástól mentes mégis az íze miatt Ő nem kérné .Azt szeretném,ha Ő döntene úgy,h nem kéri,ezért is szimpatikus ez a krém dolog.Ha valaki tudja a nevét,annak köszi,ha megirná!
2010. aug. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de ha bekened valami rossz ízű krémmel,akkor az nem az ő döntése,nem ő nem kéri.Inkább más módszerrel szoktasd le,told ki az időket két szoptatás között,fokozatosan-bár nem tudom mennyit szopik egy nap-,tereld el a figyelmét,adj neki helyette valami mást.
2010. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A frasz kerulget az ilyen bekenos dolgoktol,ez is csak eggyel tobb olyan dolog ami felesleges es megis penzbe kerul.

Olvasgasd a linket az segit.

2010. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beválhat a krém, de tényleg ne áltasd magad azzal, hogy az ő döntése lesz, ha emiatt nem szopik tovább. Nem vagy rossz anyuka attól, ha szeretnéd már elválasztani, de inkább más módszert válassz, ha lehet.. valami kedvesebbet..

Sok sikert!

2010. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

ez neked megnyugvás lenne, hogy bekened a melled valami kencével, és a gyermek a rossz íze miatt nem kérné a cicit?

és akkor majd mondhatod neki, hogy gyere szopizz csak nyugodtam, én odakínálom, nem tehetek róla ha nem ízlik...

szerintem a nem a legjobb ötlet, én nem így csinálnám...

2010. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze persze..Isten ments,h rosssssz izű krémet érezzen ...Egy ismerős mesélte,h kisfia oviba járás előtt 2 héttel még simán szopcsizott.És mivel már sok módszert kipróbált és semmi ,semmi nem vált be,ezért kért tanácsot(védőnő,orvos,gyógyszertáros) innen az ajánlás .Megnézte az Anyuka előtte,h egyáltalán milyen izű,igy ki merte próbálni.

Én mondogatom a Drágának,h el fog lassan fogyni a tejcsi,de erre kacagva azt mondja: "Van méééééég":-)

És mivel tényleg még ennyi idő után is sok tejem van,igy igaza van..

Sokaknak a babája egyik napról a másikra nem kéri,az persze nem értheti,milyen dilemma ez egy Anyukának,hogy hogy is kéne,hogy ne érje semmilyen negatív érzelem ezzel kapcsolatban.AZt mondják nekem a legtöbben,h egyszerűen ne adjak neki ,és kész.Persze,én meg csak nézzem h sír,és nem értené,amit eddig kapott,már miért nem kapja??

Okos és megérti,de ha tudja ,h van még,akkor ??

Nincs jó megoldás,és mivel minden gyermek más,igy ezt is másként éli meg minden gyermek.

2010. aug. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!