Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás elsö heteiebn fájó...

Szoptatás elsö heteiebn fájó mellbimbóra tuti krém, praktika? kinek mi vállt be?

Figyelt kérdés
elsö babámnál körömvirág krémet használtam, kb 2 hétig fájt a bimbóm, de lehte ti tudtok valami jobbat! 35 hkm
2011. okt. 26. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd rajta a babanyálat és kenj szét egy pici anyatejet. A lehető legtöbbet legyen fedetlenül a melled. Nagyon gyorsan rendbe fog jönni.
2011. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Én szülés előtt egy hetet töltöttem a kórházban(túlhordás) ahol minden másnap NST-t csináltak, már akkor is a Medela PureLan 100-al kentem be az emlőstimuláció alatt a mellemet. Szopik után mindig hagytam "rászáradni" az anyatejet, majd ezzel kentem be. Egyáltalán, de még egy picit sem fájtak a melleim. Úgy 2 hétig használtam (fele tubus megmaradt a kisebbik kiszerelésből). Nem tudom ettől nem volt-e gondom a fájdalommal. 100% tisztaságú lanolin van benne, nem kell lemosni szoptatás előtt sem. Nekem bevállt.
2011. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Szia!Én is babanyálat hagytam rajtaEÉs ha megszáradt akkor nyomtam rá egy kis anyatejet!


És még szopitanácsadó javasolta, hogy levegőztessem a bimbóim amennyit csak tudom!Én egy rossz szűk pólómat kivágtam a két mellemnél körbe, és úgy vettem fel a szoptatós melltartóra és kicsatoltam a melltartót amennyit csak tudtam!


22 hós szopizó kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
nekem az AVENT krém jött be
2011. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt sem a nyál, sem az anyatej, sem a körömvirágkrém. Kisebesedett és vérzett is a mellbimbóm. Egy nap alatt helyrehozta az avent-es krém. Én a második babámnál is biztosan ezt fogom használni.
2011. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
dm babylove nekem tökéletesen bevált.Bármilyen gondom volt,1-2 nap alatt teljesen rendbe tette a cicim.
2011. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
avent krém, és bepanthen
2011. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatej/babanyál nem jött be. Az avent krém bevált,véres volt a mellbimbóm az elején 1 hét után elmúlt.
2012. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az Avent krém nekem is szuper volt!
2012. jan. 13. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
en mellsapkat hasznaltam.aventossat ,nekem bevalt
2013. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!