Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felébresztitek a picit éjszaka...

Felébresztitek a picit éjszaka, hogy egyen?

Figyelt kérdés
6 napos a babócám és hát eddig lényegében felébresztettem 3 óránénk éjszaka. Napközben nem kötött szabály nálunk az a 3 óra mert van amikor hamarabb megéhezik.Vagy hagyjam aludni, majd ha féllel magától elég lesz akkor etetni? Még elég pici azért kérdezem.

2020. aug. 26. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Alvó gyereket, ha nem sárga nem ébresztünk, ez aranyszabály. Majd felébred, ha éhes.
2020. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Sose keltettem, örültem, ha végre tudok én is aludni kicsit
2020. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem!
2020. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy! Gondolom te sem örülnél ha valaki felébresztene téged hogy egyél
2020. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem-nem! Csak akkor kellett ébresztenem, amikor hazahoztuk a kórházból, sárgulásnak indult. Pár napig ébresztenem kellett enni, majd rendbejött, és hagytam. Alvó gyereket nem ébresztünk, jól írják :)
2020. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én keltettem, mert koraszülött volt és besárgult, kb. 1 hónapig keltettük, és 1 hónappal született korábban.
2020. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hete szültem, a kórházban azt mondták a csecsemosok hazajovetel előtt, hogy 1 hétig nappal ne teljen el 3 óra a két eves között, de éjszaka aludjunk, ne keltsem. A védőnő azt mondta 4 hétig csináljam ezt, ne egy hétig. Ha letelik a 4 hét, én sem fogom nappal sem ébreszteni. Nálunk is a sárgaság miatt kell. Fél éves már ehhez nagy baba, hagyd aludni, aludj te is 🙂
2020. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy ébresztettük! Szegény gyerek hadd aludjon már...
2020. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején keltettem,mert besárgult picit,na meg nem szeret enni,szóval néha muszáj volt kelteni,de 1 hónapos kora óta nem keltem,azóta átalussza az éjszakákat 🙏
2020. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Normál időre született átlag súlyú, nem sárga babával a hazaengedéskor kapott zarójelentésen le volt írva hogy legalább három óránként egyen. Így én 1 hónapig keltettem éjjel is 3,5 óra után, ha nem kelt magától. Utána már hagytam 4-4,5 órát aludni. Le leszek pontozva, de 9 hónapos, és ha nem kel éjjel 6-7 óra után, akkor szétdurrannak a mellen, így felkeltem szopizni. Eszik félálomban, és alszik tovább. Még nem vette zokon.
2020. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!