Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejelapadásnál kell használni...

Tejelapadásnál kell használni valamilyen gyógyszert vagy valami mást?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam. Nem panaszkodhatok, mivel eddig szopizott. Az utóbbi 3hónapban már csak reggel és este szoptattam. Viszont kb. 1hete már nem akar szopizni. Végül is tudom hogy már elég nagy ahhoz elválasszam. Az lenne a kérdésem, hogy kell valamit szednem hogy leapadjon a tejem vagy magától elmúlik? Ennyi idő után már nem lehet mellgyulladásom a tejtől? (Mikor 6hetes volt, akkor volt mellgyulladásom amit nem kívánok senkinek, bár az a nagyon sok tejtől volt)
2010. aug. 5. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Urtica urens 30 ch homeopátiás bogyó, tejapasztó.
2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

urtica urens ch 30 napi 3*5 golyó

Nekem bevált.

2010. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Nem szükséges semmi csinálnod.

Fejni csak akkor kell, ha sok tej gyűlik benned össze és már érzed, hogy keményedik, feszül. De ilyenkor is csak picit szabad, mert így fogod vissza a (túl)termelést.

Ha csak 2x és keveset szopott, akkor jó eséllyel magától is el fog menni a tejed, anélkül, hogy bármit tennél, használnál.

2010. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Urtica Urens 30 CH és napi 2 csésze zsálya tea.

A mellgyulladástól számítva 3 napra már szinte 0 tejem volt. /Mi másfél évesen álltunk le napi 6 szopiról elvágólagosan/

2010. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!