Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki használ(t) elektromos...

Aki használ(t) elektromos mellszivot, azoknak melyik vált be? Lansinoh Compact 54090 elektromos mellszívó és Philips AVENT Ultra Comfort SCF395/11 elektromos mellszívó között vacillálok

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:

A Lansinoht az osztályon, nagyon dícsérték, ismerősök is.


A Philipsről több rosszat hallottam, meg, hogy nem éri meg az árát.


Én, egy Zopát választottam.

Nekem, Nagyon bevált. Könnyen takarítható, erős. Árban sincs elszállva.

Van stimuláló és különböző erősségű szívó funkciója.

Szilikonos a mellszívó résznél, így nagyon jól imitálja a gyerek szopómozdulatait.


De, mindenkinél más válik be.


Sok tejet kívánok!

2020. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Utananezek ennek a masik markanak is, még nem hallottam rola :)
2020. szept. 3. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Medela swing
2020. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem dupla Lansinoh van, bírja a strapát rendesen:)

A Medela swing-ben sem fogsz csalódni.

2020. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem AVENT van, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2020. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Avent-et használtam, tökéletesen jó volt. Következő gyereknél (ha mód lesz rá) is azt fogom használni.
2020. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh nekem bevált. Az első baba PIC-re került és ezt a készüléket használtam, szépen be is indult a tejem a harmadik nap körül.
2020. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak fejek, nem szoptatok sajnos. Philips Avent ultra Comfort mellszívót vettünk , nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem maximálisan megéri az árát. 15-20 perc alatt lejön a 300 ml , nem vágja a mellem ,mint a kórházi , és nem töri össze.. Nagyon kényelmes és mellesleg a baráságos külseje miatt nem érzem úgy magam ,mint egy "ipari tehén". Szóval én csakis ajánlani tudom.
2020. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!