Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használ valaki pesztonka...

Használ valaki pesztonka elektromos mellszívót? Hogyan lehet hatékonyan fejni vele?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fáj,és egyáltalán nem szív szinte semmit,csak pár milit,azt is úgy.ha közbe nyomkodom minden felől a mellemet!
2011. ápr. 13. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtam, ugyanígy voltam mint te. Alig jött valami, meg nyomkodtak közben. De nem a mellszívóval volt baj hanem kevés volt a tej. Lehet neked is kevés van, Mert ha lenne benne pik pak kijönne. Egyszer megindult és 60 ml pár másodperc alatt kijött, Nem is fájt. Ha van benne tej akkor a használati utasítást betartva ki is jön. Én csak küszködtem legtöbbször 1- 1,5 órákat fejtem meg nyomogattam közben ittam sok folyadékot,szoptatós teákat, vizet, nyirfalét, sörből is ittam. De kevés sikerrel, 3 hónapig így volt aztán már elapadt. Próbáld fokozni a tejtermelést. Remélem több sikerrel jársz, mint én!
2011. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. ápr. 13. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a mellszívót használom, és jól működik. Nem akarok nagyon szájbarágós lenni, de ne folyamatosan szívasd vele a melled, hanem engedd el ütemes időközönként a lyukat.
2011. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van és simán megy minden. De az tény, hogy masszírozni és nyomkodni kell közben, de szerintem ez nem mellszívó függő. A melled nem tudja, hogy milyen mellszívót használsz, neki mindegy, hogy Avent vagy Pesztonka vagy valami más. Ha ezzel kell masszírozni, akkor a többivel is kel. És valószínű tényleg kevés a tejed, használd még és be fog állni. Én 10 perc alatt végzek vele és kb. 200 ml jön le összesen.
2011. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hűha.Köszönöm nektek is,próbálgatom még.Igen,sajnos tényleg kevés a tejem,ezért reméltem,hogy talán majd ez rásegít.Abba nem tudtok tanácsot adni,hogyan szaporítsam a mennyiséget?Sokat iszok,és a babám is cicizik.
2011. ápr. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!