Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » En azt szeretnem kerdezni...

En azt szeretnem kerdezni hogy egy honapja abba hagytam a szoptatast es meg nem jott meg a menstruaciom a fiam lassan egy eves Kinek mikor jott meg szules abba hagyasa utan? Fogamzasgalot szedek ez befolyasolhatja a menstruaciot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

"Szules abba hagyasa utan"


😂😂😂😂

2020. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Ez jó:)

Viccet félretéve,rögtön megjött nekem pl. a szopi abbahagyása után...

2020. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Eleve, ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs menstruációd, hanem megvonásos vérzésed van..
2020. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Általában szoptatás után maximum 3 hónappal illik megjönnie (persze van, akinek már alatta megjön, sőt ez a többség), ha nem akkor valami hormonproblémát jelezhet. Viszont szoptatás alatt másfajta fogamzásgátlót írnak fel, ami a szoptatás abbahagyása után, sőt már ritkább szopik alatt sem biztos, hogy véd.
2020. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Folyamatos szoptatás alatt, szülés utan 3 honappal jött meg eloszor.
2020. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzásgátlót azt hogy kezdted el szedni, ha még nem is menstruáltál szülés óta? Csak mert azt az első menstruáció első napján kellett volna elkezdened szedni. De ha még meg se jött, akkor mikor kezdted el? Egyszer csak elkezdted és kész?
2020. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azonnal megjött a következő hónapban. Slussz poén, hogy pont aznap amikor az applikacio jósolta, meg a teherbe esés előttről volt beállítva 😀
2020. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 héttel szülés után jött meg pl. úgy, hogy folyton szoptatok.. Szerintem ez tök egyéni. De ha fogamzásgátlót szedsz, nem menstruálhatsz. Akkor tabi szünetben megvonásos vérzésednek kell lennie.
2020. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!