Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon ici-pici mellel lehet...

Nagyon ici-pici mellel lehet szoptatni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a tipikus kistermetű, szuper vékony típus vagyok (48kg/156centi), akit így 27 évesen is 15nek néznek.


A mellem akkora, ha borogatnám elmúlna :D -túlzás nélkül. 70/A melltartó is gyakran nagy.


Emiatt nyilván okkal merül fel a kérdés, hogy ilyen pici mellel egyáltalán lehet szoptatni?


Tudom, hogy a tejmirigyek mennyiségétől függ.. de nagyon aggódom. Félek, hogy nem tudom majd táplálni a kisbabám :(


Nektek mikor kezdett el nőni a terhesség alatt a melletek? Akinek hasonlóan picik a cicijei, tudnak valamit tanácsolni? Tippek, praktikák?


Köszönöm, a normális válaszokat!



2020. szept. 13. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehet, egyik barátnőm szintén /0a, gyakorlatilag nem látszik, hogy van melle, a tejtől aztán lett neki, két és fél évig szoptatta az első gyereket.
2020. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ó, ezt örömmel olvasom! :)
2020. szept. 13. 07:46
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Kolléganőm detto, annyi teje volt,hogy ott romlott rá a fagyasztóban. Mindkét gyerekénél. Ne aggódj.:)
2020. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy lehet. Terhesség előtt 65/AA melltartó(mellbimbó takaró, mert tartani nincs mit rajta) volt jó, azaz a tiédnél is kisebb, második gyereket szoptatom, jelenleg 1,5 éves.
2020. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem számít a mell méret


(nekem egyáltalán nem nőtt a terhességek alatt)

2020. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. szept. 13. 08:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Okés, engem is megnyugtattak a vàlaszok, mert szintén elég kicsi mellem van.


De nektek akkor szülés közben vagy utàna megnőtt?

2020. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Itt vagyok én, az ellenpólus óriási tőgyekkel, és a baba miatt nem tudok szoptatni:( Tejem van, de fejéssel nem elég. Barátnőm a "borogatja, elmúlik" tábort erősíti, gond nélkül szoptat 1,5 éve. Amíg a baba teljesen anyatejes volt, addig a kicsi egy zsírgolyó volt, szóval simán lehet :)


Hogy mennyire nő meg, az megint nem informatív, az enyém D-ről indult, most EE-s szoptatósból folyik ki minden irányban, aztán tessék, b.szhatom... :D


A tej egy jó része tudtommal amúgy is a szoptatás alatt termelődik, tehát "elfér" a kisebb mellben is.

2020. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Privátra: készülj fel az "elméletből", hogy ne tudjanak lebeszélni a tévhitekkel. Pl: "jaj, nem érzem hogy telítődik a mellem, tuti nincs elég" - kis mellnél nem is tud úgy telítődni, de egyébként is szoptatás közben termelődik a nagyja. A mell nem egy kancsó, amiből csak annyi jön, amekkora az űrmértéke... 🙈

lll. hu

ibclc-s oldalak

Ha felkészülten állsz neki, sokkal nagyobb az esélye hogy menni fog. Ettől függ, nem a mellmérettől.

2020. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudtam. Szintén nagy a legkisebb melltartó is. Nem nőtt egy mm-t sem, nem lett tej sem.
2020. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!