Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros anyukák? Főleg akik...

Császáros anyukák? Főleg akik korábban szültek a kiirt időpontnál.

Figyelt kérdés
Mikor kezdett el tejetek lenni? Én sajnos 34 hétre szültem sürgősségi császárral 2 napja. Eddig előtejem se volt meg semmi. Mennyi időt kellene várnom. Sajnos kislányom egyelőre szondán keresztül eszik tápszert. Próbálom masszírozni is fejni is de semmi.

2020. szept. 17. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kedden szültem császárral vasárnapra lett tejem.
2020. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem pontosan, de sztem a 2. napon már vittem némi kolosztrumot a babámnak, utána meg annyi tejem volt, hogy jóformán egyedüliként nem kapott éjjel tápszerest pótlást a pic-en. 36. hétre szültem, és 3. gyerek volt.
2020. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hétre született a babám császárral, és utána a 3. nap lövellt be úgy igazán a tejem. Előtte csak pár korty volt.
2020. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És csináltatok vele valamit? Masszíroztátok esetleg vagy csak magától beindult?
2020. szept. 17. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
37.héten császároztak,3.napra már tudtam fejni látványos mennyiséget. Mecsek tejszaporítót ittam, és kb összenőttem a mellszívóval 🙃
2020. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

37. héten volt a csm., kb 5 nap múlva volt a tejbelövellés, de nekem a baba sehogy sem akart szopni, bármit csináltunk vele, úgyhogy fejtem kb 2 hónapig, de aztán bármit ettem, ittam, masszíroztam elapadt.

Mondjuk én nem voltam ez a szoptatás mindenek felett típus, és már amúgy is untam, hogy több időt vagyok a mellszívóval mint a babával..És csak a stressz van vele, így feladtam. A barátnőm akivel egy nap volt a császárunk szóról szóra ugyanígy volt, mint én, kb egy nap volt mire feladtuk. Ezt csak azért írom, hogyha nem úgy alakul sincs világvége :)

2020. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34.hetre születtek az ikreink. Másnap már volt egy kis tejem, szépen lassan egyre több is lett. 2 óránként fejtem. Aztán az egyikük válságos állapotba került, azt mondták, hogy napjai vannak hátra, onnantól alig volt tejem, hiába fejtem. Harmadik hétre már csak pár csepp volt, fel is adtam a dolgot.
2020. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi lett a kicsivel előző? :(
2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére életben maradt, mert nem az volt a baja, amit az orvosok mondtak. 🤬 De sajnos agykárosodást szenvedett és halmozottan sérült.

7-es voltam

2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
28 hétre szültem császárral, már másnap elkezdték a kórházi védőnők a kézzel fejést úgy hogy én még kb csak feküdni tudtam... Megtanították hogy kell, de akkor indult be igazán a 6-7. napon amikor átálltam a gépi fejésre. Éjjel-nappal 3 óránként.
2020. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!