Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy fáj?

Normális, hogy fáj?

Figyelt kérdés
Babámnak kijött az egyik felső foga, hát azóta katasztrófa a szoptatás, ahogy szopizik, végig vágja a mellemet, nagyon éles... Ez végig ilyen lesz? Nem akarok amúgy sem sokáig szoptatni, de nem gondoltam, hogy mások ezzel 3 évig is csinálják...
2020. okt. 3. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hónapos?
2020. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7.5
2020. okt. 3. 07:17
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd ha megszokja, hogy vannak fogai, meg fog változni a technikája és jobb lesz
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak egyszer harapott meg az alsó fogaival. Most az a baj, hogy éles a foga és vágja, ahogy szopik :/ pedig még csak 1 mm-re van kint...
2020. okt. 3. 07:39
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Még tanulja használni. Türelem. Nagyon jót teszel vele, hogy szoptatod! ❤️
2020. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha harap, mondd, hogy "Nem" és húzd ki a cicid (előbb persze iktasd ki a vákuumot, legegyszerűbben odadugod a kisujjad a szájzugához). Hidd el, okos annyira, hogy pár alkalom után rájön az összefüggésre, hogyha harap, nincs kaja - és nem fog rágcsálni. Minden sokáig szoptató anya átesik ezen az első fogaknál és a cicinek is kicsit hozzá kell szokni ugyanúgy, mint az elején. De nem kell hagyni harapni, mert az tényleg irdatlanul fáj és ki fog sebesedni.
2020. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amit ír nekem az jön le, hogy nem harap, hanem kidörzsöli a fog. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Majd javul a technikája. Én annyit tudtam magamon segíteni, hogy én igazítottam be a cicit, hogy ne a kikezdett rész legyen a fognál
2020. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk 4 hónaposan kezdtek jönni a fogacskák, most 1 éves és végig bimbóvédővel szoptattam. Minden újabb fognál harapós lett egy ideig, azon nem segít a bimbóvédő se, de a fogak èlessége így nem zavar.
2020. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!