Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha mióta megszülte...

Mit tegyek, ha mióta megszültem, nem vagyok nő?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam nőnek, mert undorító, amit a tükörben látok. Alig szoptattam, de a melleim lógnak, a hasam lóg, a saggemen a bőr lóg, és akármit veszek fel, undorítóan áll rajtam. A férjemnek se tetszek már, csak kínjában azt mondja, hogy szép vagyok, de ezt csak azért mondja, hogy meg ne bántson.
2020. okt. 17. 15:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Mikor szültél?
2020. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Lényeges hogy két hete, vagy két éve.
2020. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem itt most teljesen lényegtelen, hogy a kérdező mikor szült.
2020. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy a férjednek nem tetszel?
2020. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, a férfiak vizuális típusuk. Ha nem tetszik neki, amit lát, kérdezz rá, hogy mi nem tetszik neki, és bírd a kritikát. Aszerint, amit mond, tudsz változtatni vagy így, vagy úgy. Nem coming out-olni kell, hanem tenni az álom alak eléréséhez.
2020. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Lényeges. Mert pár hete, az természetes. De ha három éve, akkor vannak gyakorlatok.
2020. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Tegyél ellene. Add oda apukának a babát, te pedig menj el fodrászhoz, kozmetikushoz vagy csak aludj egy jót, menj el a barátnőiddel pár gyerekmentes órára. Azt javasolni se merem, hogy menj el edzeni, mert megköveznek, de ha sokat sétálsz vele már az is felér egy kis mozgással. Lehet menni kirándulni is. A lényeg, hogy változtass a hozzáállásodon.
2020. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
37%

"Miből gondolod, hogy a férjednek nem tetszel?"


Gondolom nincs szex, már nem úgy néz rá a párja, ahogy régen. Meg azért gondolom lehet látni, hogy nem őszintén beszél a pasi, sőt semelyik pasi se, aki szülés után a felesége megcsúnyult testére azt mondja, hogy ő álmai nője.

Mert legyünk reálisak: egyik férfi se egy lógó mellű, úszógumis, ráncos hasú, anyukát szeretne maga mellé.

2020. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak sírni kellene, hanem tenni is érte. El kell menni konditerembe, futni a szabadba. Én a babával napi legalább 5 km-t sétálok, ha olyan az idő. Diétát kell tartani, nem tespedni és zabálni.

Aki nem tudja elfogadni magát, annak tennie kell érte :)

Férjednek meg necsak a szája járjon, hanem segítsen benne.

2020. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Igazából nem mindegy hogy 5 kiló szaladt fel, vagy 30.
2020. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!