Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amiota megszültem nincs...

Amiota megszültem nincs menszeszem miért?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerekem. A 2 fiut nem tudtam szoptatni mert betegen születtek inkubátorban voltak 2 honapig igy fejtem akkor volt menszeszem de csak 3 honapig fogatták el a tejcsimet utanna nem. Most a 3.babámnál aki kislány most 9 honapos aki még rendszeressen cicizik éa nincs menszeszem amiota megszületett. A kérdésem az lenne hogy ez normalis és volt aki igyan igy ját? Meddig nem lesz meg a menszeszem amig cicizik a babocám?

Ez nekem is uj dolog volt a kislánnyal és igazi csoda és öröm hogy szopizik még és kel is neki nagyon cici függő.


2018. nov. 7. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában aki szoptat az nem menstrual, persze tudok olyanokat akik pl 1-2evig szoptattak de pár héttel szülés után megjott nekik.

Én 3 hónapig szoptattam csak SAJNOS(!!) szülés után 4 hónappal jött meg először

2018. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy szoptatás alatt nem menstruálsz. Első gyereknél nekem egy éves korában jött meg először, de az is normális, ha valakinek rögtön helyreáll a ciklusa. Bármikor megjöhet, de az is lehet, hogy csak miután abbahagyod a szoptatást.
2018. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek olat aki a bab 15 hónapos koráig nem menstruált

Utána is 70-80 naponta ( így is összejött a tesó)

2018. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, hogy még nem jött meg.


(Nekem 9 hónap után jött meg először, már 2,5 éves és még mindig van tejem)

2018. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Én 2 éves koráig szoptattam a lányomat,addig nem is mensntruáltam. Szülés után 25 hónappal jött meg először.
2018. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Van amugy, akinek gyakori szopi mellett is megjon, de van, akinek 6 ora szopikimaradas kell rendszeresen ahhoz, hogy megjojjon, vagy meg annal is tobb. A fiam23 honapos kiraban jott meg nekem szules utan eloszor, amikor a bolcsit kezdte, onnantol maradt ki hosszabb ido rendszeresen a szopik kozott. Irt nekem tobb anyuka is, akiknek meg nalam is kesobb jott meg. Teljesen normalis.
2018. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 14 hónappal jött meg először. Be is állt rögtön, nem volt gond.
2018. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Normális.

://www.kismamablog.hu/szoptatas/menstruacio-szoptatas-alatt

2018. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, rossz a link.

[link]

2018. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor nost már tudom hogy ez teljessen normális. Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat sokat segìtettetek.
2018. nov. 8. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!