Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elitépendő ha abba akarom...

Elitépendő ha abba akarom hagyni a szoptatást?

Figyelt kérdés
2 éves volt múlt hónapban a kislányom.már egy ideje tervezem hogy abbahagyom a szoptatást.bevallom nekem már nyűg az egész,sehogy nem kényelmes nem akarom csinálni.már csak este cicizik.hétvégén megbeszéltem a párommal hogy befejeztem a mai naptól nem fogok neki adni!!!úgy gondolom amit lehetett én megtettrm hogy a legjobbat adjam neki,de úgy érzem elég volt!!
2020. okt. 19. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Jó türelmes vagy, én a gyerek kéthónapos korában már torkig voltam az egésszel :D


Nem, szerintem egy kétévesnél már tök normális, hogy nem vágysz a szoptatásra.

2020. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, maradt még mellbimbód? :D szerintem teljesen érthető, hogy elég volt már.
2020. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
2 év? Dehogy elítélendő, teljesen érthető.
2020. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert egy kicsit sajnálom is hogy elveszem tőle,mindig mondja hogy finom a tejecske.🥰 de nekem valahogy akkor is elég volt 😔
2020. okt. 19. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon megértelek kérdező. A fiam most lesz 2 éves novemberben, és este még elalváshoz kéri. De már fájdalmas nekem. Én is most tervezem leszoktatni. Semmi elítélendő nincs benne. Gratulálok, hogy ilyen sokáig szoptattál. Neki már ez nem létszükség. 🙂
2020. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is 2 év után lett elég a lányomnál. Most 21 hónaposa a fiam, nála is érzem, hogy már marhára kezd elég lenni. A 2 évet még megvárom vele is, aztán végeztünk :D
2020. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy

De nekem nem bírja az egyik napról a másikat

Szintén 2 éves


Szintén nyűg🙈

2020. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy! Két éves már! Nem pár hónapos, meg egy éves is már bőven elmúlt. Inkább az a gáz, akik 5-6 éves korig szoptatják.
2020. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
A lányomat másfél évesen választottam le, de akkor már bőven csak komfort miatt kérte. A fiam most fél éves, de nála már most számolok vissza, mert kényelmetlen, nagy kötöttség.
2020. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, az tényleg gáz, hogy 5-6 éves korig szoptatják őket. Ismerősöm gyereke majdnem 4 volt, amikor magától! nem kérte többet.
2020. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!