Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladásnál akkor jó, ha...

Mellgyulladásnál akkor jó, ha fejek vagy nem?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják, hogy ne fejjek,mert még több tej lesz és rosszabb lesz. Máshol meg azt,hogy fejni kell. Mindkét mellem nagyon kemény, csomós, érintés is fáj. Meleg zuhany megvolt szoptatás előtt, mindkét mellemből evett a baba,most nincs bekeményedve annyira brutál módon,de most sem puha es fáj eléggé. Egyébként lázam is volt már ma. A kérdésem az, hogy akkor most fejjek vagy sem? Segít-e?
máj. 23. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Csak par nyomast fejj le, tobbet ne, a forro zuhany alatt masszirozd at, s fejj ki belole. Csak amig kicsit a feszules enyhul.
máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladásnál ki kell fejni, amennyit csak tudsz. Ha pang a tej a melledben, tályogos is lehet.
máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg zuhany alatti masszírozás segített és az, hogy lefejtem amennyit csak birtam. De nekem eleve azért gyulladt be a mellem, mert nem akart egyszerűen a tej kijönni, hiába szívtam... szóval nekem az megvàltás volt, hogy fejtem amennyi csak jött... először masszírozás, majd szívás. MIndig sokkal jobb volt utána és pár nap után elmúlt és szépen ürült aztán a tej a mellemből.
máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Etetés után fejni kell, amíg meg nem konnyebbul. Csomokat ki kell masszírozni, baromira fáj, de muszáj. Mi fejtuk - masszíroztuk felvaltva.
máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejni, masszírozni, és lehet hülyén hangzik, de farkas pózban szoptatni… akkor kiegyenesednek a tejcsatornák, könnyebben ürül. Kitartást, borzalmas egy dolog…
máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak ilyenkor csak a fejés segített. Én szerencsére a lázig nem jutottam, nálam a keményedésnél az is segített, ha szoptatás előtt, alatt melegítős zselépárnát raktam az érintett részre és a babát is próbáltam olyan irányból szoptatni, hogy arra legyen az álla. De a zuhany alatt fejés is jó tipp. Sok sikert és kitartást!
máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!