Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kell tenni, ha nem akarom,...

Mit kell tenni, ha nem akarom, hogy szülés és szoptatás után lógjon a mellem? Nem akarok anyuka ciciket és anyuka testet.

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 22:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Ez egyébként egy jó kérdés, bár nekem még nem annyira aktuális, mivel csak 6 hónap múlva fogok szülni. A lógó mellre van korrekciós melltartó, ami tartja a melleket. Ha striára hajlamos vagy, akkor vannak krémek, amivel kenheted magad, bár ez sem előzi meg 100 százalékosan sajnos a striákat.

Márka neveket nem tudok mondani, mert nekem még nem aktuális, de én is nézegetem már, hogy mit kellene venni.

2020. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Őő ne szülj.
2020. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi nem vált be, csak a plasztika. Ha kicsit is jó a genetikád, és nem olyan kaka, mint az enyém, akkor elkezdhetsz erősítő mellgyakorlatokat, olyan melltartót, ami tartja már most a melled, mert nem kell ahhoz szoptatni, hogy megereszkedjenek. Anyuka test: striára nem tudom, a krémek, bár nem biztos, hogy hatnak. Edz, vannak fent youtube-on jó kis kismamatornák, hogy ne hízz el annyira. Nem kell diétázni, se fogyókúrázni, de azért figyelj oda, hogy mit eszel.
2020. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Genetika egy resze. A masik resze az elhizas merteke, abba valamennyire bele tudsz szolni, ha figyelsz a szenhidrat mennyisegere. A nagy merteku hizas-visszafogyas az egyik tenyezo. A masikkal viszont nemtudsz mit csinalni, van, akinek hatalmas mereture nonek a mellei a tejtermekes miatt, amivel akkor sem tud csinalni semmit, ha egy percet sem szoptat, mert a varandossag esetleges velejaroja.
2020. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Anya testem nem lett. Sport, nem híztam, nincs stria. Z genetika is.Viszont a cicim 80 B-ről 80 D-re nőtt pár nap alatt a szoptatás kezdetén és az állandó feszülés, kiszívás nem tett jót. Formás cicim volt szoptatás előtt, mostmár kicsit lóg. Nekem a D-s méret megmaradt, de sajnos már nem feszes, kicsit plöntyi. Nyilván az ismerősök, akik csak ruhában látnak,mindig dicsérgetnek, hogy vékony vagyok és bögyös. De én tudom, mi van a melltartó alatt. Férjem azt mondja ő szereti, én meg próbálom elfogadni. Szóval a cici az genetika. A testedet sporttal tudod formázni meg a helyes étkezéssel.
2020. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a kis mellem nem ereszkedett meg, viszont nagyobb lett mint volt. A nagy mell az lógni fog.

Amúgy test fronton meg tegyél.ellene. Nekem sincs anyukás kinézetem, mondjuk meg is szólnak, hogy csinosan öltözködök meg sminkelek baba mellett de már megszoktam

2020. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Derjaderja ***** válasza:
89%

Szerintem sok mindent nem lehet befolyásolni. Én 1kg mínuszban vagyok ahhoz a súlyhoz képest, amivel teherbe estem így a 36.hét vége felé, de így is csupa lila folt a hasam és stria (pedig kenem).

Az előzőnél 4,5kg-os babát szültem 8-10kg súlygyarapodásom volt szülés előtt (vagyis az is fogyás), mégis kötényhasam maradt.

2020. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
Őszinte kíváncsiságból kérdezem, hogy minek neked gyerek? Nem kötelező szülni, tudtad? Egyértelmű, hogy számodra a tested a legfontosabb dolog az életedben. Akkor miért nem foglalkozol csak azzal?
2020. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

"Őszinte kíváncsiságból kérdezem, hogy minek neked gyerek? Nem kötelező szülni, tudtad? Egyértelmű, hogy számodra a tested a legfontosabb dolog az életedben. Akkor miért nem foglalkozol csak azzal?"


Na megjött a momzilla! Erre vártunk. Azt hittük, hogy már eltüntél. Nyilván, oltsd le szegény kérdezőt, aki szülés után nem akar undorítóan kinézni.

Tudod attól, mert valaki anyuka lett, attól nem szűnt meg létezni, te kis nyomi. Ő legalább normális, és nem fogja elhagyni a férje, mert a hozzád hasonló, igénytelen, zsíros hajú, undorító testű nők mind egyedül maradnak.

Azért, mert valaki foglalkozik a testével, és nem akar szülés után úgy kinézni, mint egy igénytelen k..., attól még lehet jó anya. De nyilván a te szemedbe csak az a jó anya, aki szülés után megszünik létezni, és csak a gyerek, csak a gyerek, csak a gyerek. És ennek a legnagyobb elszenvedője a gyerek, mert az ilyen jellegű anyák, mint te, azok rátelepszenek a gyerekeikre, és még 30 évesen is anyuci akarja majd nekik megmondani, hogy mit csináljanak. Undorítóak az ilyen nők, amilyenek te vagy, akik azt gondolják, hogy az igénytelen külső = jó anya.

2020. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy nem értelek titeket...nem akar anyuka ciciket, anyuka testet. Mi a tököm az az anyuka test??? Rengeteg anyukát látok az utcán, bomba testük van, és rengeteg olyan nő is létezik, aki még sosem szült, mégis kövér. Semmi összefüggés nincs a gyerek meg a túlsúly között. Én inkább úgy látom, hogy a kérdezőt maga az anyaság taszítja, amivel nincs is semmi gond, engem is a hideg ráz még a gondolattól is, de miért nem ismeri be? Miért hazudik magának? Aki valóban gyerekre vágyik, azt állatira nem érdekli, hogy hány kilót fog hízni. Egyébként pedig nagy tévedésben éltek, ha azt hiszitek, hogy a jó alak garancia bármire. Azok a nők, akik boldog párkapcsolatban élnek hosszú távon, általában túlsúlyosak.
2020. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!