Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ha csak a jobb...

Mit tegyek ha csak a jobb mellemből tudom szoptatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most hat hetes a kislányom, és valamiért nem fogadja el a bal mellemet szoptatáskor. Próbáltam már azzal kezdeni, meg azután miután a jobb-ból evett, de minden alkalommal csak sír és megfeszíti magát. Az elején nekem mindkét mellbimbóm nagyon kisebesedett a kórházban még, a jobb oldali hamar rendbe jött, viszont a bal oldali csak mostanába. Volt már egyszer mellgyulladásom is a balban, nagyon félek hogy megint az lesz, ha így folytatódik. Most úgy próbálom, hogy ha éhes ráteszem a balra, az elején elkezdi szépen enni, aztán amikor jön belőle ellöki. Mindig is sok jött ha már megindult mindkét mellem, úgyhogy az nem újdonság neki.. Úgyhogy végső megoldásként fejem, ha már

azt látom, hogy ebből most nem lesz semmi..(sok ideig várok azért)

És ez pár napja kezdődött, pedig nem eszek/iszok mást most se..

Szerintetek mit tudnék tenni?



2020. okt. 20. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szoptasd csak abból. Hónapok óta 10:1 arányban szoptatok, ugyanúgy jut elég tejhez.
2020. okt. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem gyulladt be a másik melled?
2020. okt. 21. 04:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert szépen lassan hagyta el, vagyis én a próbálkozást.
2020. okt. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltál már fejni kicsit belőle és utána adni? Lehet, túl gyors neki, amikor megindul. Nekem az egyiket azért nem szerették annyira, mert lassabban jött belőle. Azért én kitartóan kínálgattam másfél-két évig azt is, puszta önös érdekből, hogy ne legyek annyira felemás. :) De mindig jóval kevesebb volt benne.
2020. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jobb mellemmel volt ilyen, sokáig sebes, csomós volt. Egyszer sok, egyszer kevés jött belőle mikor evett. Rájöttem hogy az a baj, hogy kényelmetlen neki arra az oldalra feküdni. Így most mindig bal felé fekszik, én meg félig elfordulva, ketekeredve a jobb mellemből is tudom etetni. Nekem nem kényelmes, de így elfogadja simán.
2020. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!