Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyümölcsöt és zöldséget...

Milyen gyümölcsöt és zöldséget fogyaszthatok a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Írjatok példákat.3 hónapos a kislányom, még ,mindig szopizik. Eddig csak almát fogyasztottam, de már megenném a mandarint is. Savanyúságokat pl. csalamádét, eltett uborkát is nagyon szeretem, de eddig még nem mertem enni.
2008. nov. 29. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én a szárazbab kivételével szinte mindent eszek a zöldségek közül (karalábé, brokkoli, káposzta, zöldbab, karfiol, paprika, paradicsom, csalamádé, almapaprika) a gyümölcsök közül az apró magvasakat nem és én nem ettem narancsot se, mert több helyen is olvastam, hogy a citrus féléktől megváltozik a tej íze s azt nem szeretik a babák. Én ha újat ettem figyeltem a babámat, hogy okoz-e gondot nála, de szerencsére nem volt soha probléma. Max ha olyat ettem ami felfúj akkor ittam utána két pohár édeskömény teát, és a leányzó egy kicsit többet pukkandozott.

Itt egy hasznos oldal is:

[link]

Üdv, 4 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!