Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen ételeket és italokat...

Milyen ételeket és italokat nem fogyaszthatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit szoktak mondani, hogy k betűs zöldégeket ne: karalábé, karfiol stb., illetve puffasztó ételeket ne: bab, borsó, lencse stb.

Italokról: szénsavas okozhat pocifájást, vagy ha sok tejet iszol.

De valójában ki kell tapasztalni... nálunk a kukorica, borsó nem okozott gondot, a Laktoherb tea viszont igen...

2008. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Elolvastam az előttem írt oldalt, és meg kell mondanom, biztos olyan írta aki életében nem szoptatott.Ha lehet először ne egyél K betűs zöldségeket, hüvelyeseket, és tojást sem mert kipattoghat , vagy fájhat a baba hasa.Sőtt tejterméket sem, mert attól is.Aztán szép lassan egyesével próbálgathatod ezeket is enni, és mindig figyeld a baba reakcióit.Inniszinte bármit, csak szénsavasat mellőzd egy ideig.
2008. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző író vagyok, bocs az első üziről irtam véleményt.
2008. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az első linket és még mindig szoptatok. A babámnak még sosem fájt a hasa és nem is alergiás semmire. Káros dolgokon kívül mindent fogyasztok...k betűsöket és tejet is.
2008. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a link írójáról írtam hanem aki a linken lévő szöveget írta.Az a butaság!
2008. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!