Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Radler (sör,1,5 % alkoholtarta...

Radler (sör,1,5 % alkoholtartalom) lehet inni? Az alkoholmentesnél sokkal finomabb, és fele annyiba kerül. Ha nem, akkor persze nem erőltetem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alkalmanként ha iszol nem hiszem hogy gondot okozna,bár én inkább innék alkoholmenteset a helyedben főleg ha naponta iszol sört.
2008. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hát, de nem egy üveggel, csak amennyi a tejserkentéshez elégséges.

Egészségedre!

2008. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem iszok naponta, csak szeretném növeli a tejmennyiséget. Ha nem gyakran iszom, úgy tűnik, bejön.
2008. nov. 29. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ittam néha, mert finomabb, mint a sima alk.mentes sör.1 pohár nem fog ártani.
2008. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
neked is köszi. és használt az egy pohár?
2008. nov. 29. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Nekem sajnos nem használt semmi,ittam a sört a teát,sűrűn mellre tettem, de semmi.Csak azért irtam,hogy nyugodtan igyál,mert a babának nem árt.Remélem neked bejön.
2008. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom, remélem, bejön.
2008. nov. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!