Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki együtt alszik a babaval (...

Aki együtt alszik a babaval ( 1 honapos) es ejjelente szoptatja, az minden szoptatas utan büfizteti is?

Figyelt kérdés

#büfiztetes
2020. nov. 2. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Mi köze az együttalvàsnak a büfitetéshez?

Nem alszunk együtt de természetesen büfiztetem minden evés után

2020. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Én nem bufiztettem egy idő után. Azt hittem, “kötelező”, aztán mindig vártam, hogy büfizzen a gyerek és virrasztottam felette. Összesen vagy kétszer ha büfizett/bukott. Úgyhogy abbahagytam.
2020. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2020. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem


De az első baba nem aludt annyit velünk, őt sem.. ha mohón evett akkor azért volt büfi

2020. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Soha nem büfiztettem ha cicin aludt be
2020. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Az ilyen éjszakai szopikba jellemzően én is belealszok (fekve szopizunk éjszaka). Ha meg cicin alszik el, akkor napközben sem büfiztetem. Nem fogom csak emiatt felébreszteni.
2020. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Az komoly àm hogy te is elalszol amikor a gyerek szàjába a cici...
2020. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Büfiztetni azért kell, hogy a benntragadt levegő ne bántsa a pociját. Erre nem minden baba egyformán érzékeny, és nem is nyelnek egyformán sok levegőt, szóval amelyik baba büfiztetés nélkül is alszik jóízűen, annak annyira nem fontos csinálni, hogy anyuka kialvatlanságtól szenvedjen emiatt.
2020. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem is a büfi miatt... Hihetetlen hogy ennyi nőnek nem jut eszébe hogy még te alszol, nehogy kialvatlan legyél, addig a gyerek simàn megfulladhat ha a cici a szàjàban és az arra is odanyomódik. Hmm
2020. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!