Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes a kisfiam. Két hétig...

5 hetes a kisfiam. Két hétig volt egy kevés tejem, de az is elapadt. Tényleg visszahozható? Hogyan?

Figyelt kérdés

Eleve nagyon kevés tejem volt, aztán ahogy telt az idő sajnos egyre kevesebb és kevesebb lett, míg már nem jött semmi.

Mai napon azt mondták nekem, hogy ha volt valamennyi tej, akkor azt vissza lehet hozni.

Ez igaz?

Azon kívül, hogy sokat cicire kell tenni tudok még valamit tenni a siker érdekében?


2020. nov. 18. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet igen, lehet nem. Mindenesetre jó sok pénzt és időt el lehet szórni rá, szerintem azt inkább töltsd a csaladoddal :)
2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Költözz be a babával egy kényelmes ágyba és minden nyekkenésre szoptass!Egy próbát megér!!!Csak pisilni,zuhanyozni menj,a kaját,sok ivást is az ágyban lehet fogyasztani!!Sok pihi!
2020. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is így jártam. 5 hetesen már nagyrészt tápszert kapott. De 3 hónapos koráig vért izzadtam hogy visszahozzam. Nekem nem sikerült. De van akinek sikerül.
2020. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Kb. amit 2-es írt. De leginkább a babán múlik, ha ő hajlandó kitartóan sokat szopni, azaz csak óránként fél óra ciciztetés után adsz tápszert, akkor visszahozható. Én kórházban voltam 3-5 hetes koráig, 3 hós korára lett újra csak anyatejes, de leginkább azért, mert utálta a tápszert.
2020. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ki kène derìteni, mi volt az oka, ami miatt nem termelődött eleg tejed. Eleg volt-e mallen, nem vagy-e tùl stresszes, esetleg hormonàlis problema. Mindenkeppen èrdemes rengeteget mellre tenni ès kiskanàllal vagy szoptanìtbòl pòtolni mellè.
2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az izomtònusaval vagy a technikàjàval van problema.
2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!