Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után a mellbimbó és...

Szoptatás után a mellbimbó és udvarának a színe és mérete visszaáll az eredeti formájára?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat! Igaz még nem szültem meg a babám, és még tejem sincs, de már óriási a mellbimbó udvarom és a színe is elég erős barna lett.


Köszi!

36 + 3 hetes kismama


2010. aug. 10. 21:52
 1/6 xStefix ***** válasza:
53%

Ez ilyenkor teljesen normális, mert fokozódik a melledben a vérkeringés. Bíztató. :)

Szoptatás után? Úgy érted, miután végleg vége? Hát, az még remélhetőleg messze van nektek! Igen, a bimbó jó eséllyel visszaáll. A mell már kevésbé... :-S

2010. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem legalább is olyan lett, mint volt, már ahogy fokozatosan csökkentek a szoptatások, a színe és a formája is egyre inkább a régi lett.
2010. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Remélem visszaáll az eredtei formájára a mellbimbóm és udvara, mert így elég borzalmas és eléggé feszélyez is, sőt inkább szégyenlem. :( :S

2010. aug. 11. 22:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Az lenne a kérdésem,hogy mennyi idő után áll vissza? Sajnos nem tudtam szoptatni, de a mellbimbóm és udvara nem nagyon akar változni???????


2 és fél hónapos kisfiú anyukája

2010. dec. 3. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon elszomorítani, de nem mindenkinek áll vissza.

(Mint ahogy van, akinek az alakja a régi lesz, van akinek sosem, hajhullással és a többivel együtt...)

2010. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon-nagyon remélem hogy visszaáll. Mert tudom, már a kapcsolatunk kezdete óta hogy a párom irtózik az ilyen "parizer" mellbimbótól. Ha nekem ilyen maradna az tuti megbélyegezné a szexuális életünket...
2010. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!