Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela elektromos mellszívót...

Medela elektromos mellszívót készülök venni, használtan. Akinek ilyen van, mondana róla néhány szót? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Az első gyerekünknél kézim volt, és azt nagyon fárasztó volt használni! Az elektromos jobb?
2010. aug. 12. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb. 2 gyereknél is bevált. Avent IQ Isist cseréltem le rá.
2010. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem elapasztotta a tejem 4 nap alatt (csak fejtem, nem szopott a lányom). Avent isis iqval hoztam vissza.
2010. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt használtam, nagyon szerettem. Néhány perc alatt végeztem a fejéssel, míg a kézivel sokáig küzdöttem. Volt kézim, majd meguntam, vettem gépit. 2 gyereket kiszolgált már!
2010. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

A membrán kb. mennyi idő alatt megy tönkre? Drága kicseréltetni?

Nagyon hangos a készülék?

2010. aug. 12. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem medelát. Nem túl hangos szerintem. Sokkal jobb, mint a kézi mellszívók, szerintem érdemes megvenni, csak használd kezdettől, és rendszeresen.
2010. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Nekem egyszer szakadt el a membrán, onnan vettem észre, hogy nem volt vákuum. Membránt lehet venni, viszonylag elérhető áron. A második gyereknél éjjel nem igazán használtam, nem akartam senkit sem zavarni.

Itt láttam hozzá árat:

[link]

[link]

2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Avent kézivel kezdtem de a szelep megadta magát, áttértem e Medela elektromosra és sokkal gyorsabban végeztem, csak ajánlani tudom. Éjszaka azért egy törölközővel leterítve tompítom a hangját, szerintem nem túl csendes. (Vuvuzela :))
2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, tényleg! Meggyőztetek! Vaterán, Teszen nézelődök, azt hiszem, hogy ilyet veszek mindenképpen!

Azért akinek van még tapasztalata, tanácsa, szeretettel várom!

2010. aug. 12. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, bár az kamu, hogy 1 kézzel lehet használni, mert ha csak rá raktam, nem szívott, másik kezemmel nyomni kellett a mellem, csak úgy jött belőle a tej:-S
2010. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem is vártam csodákat, de ha használtatok már Chicco pumpásat, akkor tudjátok, hogy annál minden jobb!

Sajnos az első gyereknél nagyon el lett rontva az egész szoptatás már az első napoktól, szóval a másodiknál megpróbálok mindent jól csinálni.

Ezért is van az, hogy a bimbóvédőtől a bimbókiemelőig, tejserkentőktől a kézi- és elektromos mellszívókig mindent megveszek most! Utálom a sört, de még az alkoholmentesre is be fogok nevezni a cél érdekében minden nap.

Úgy döntöttem, veszek egy Harmony-t arra az időre, amíg a párom alszik (állandó éjszakás), és egy Mini electric-et a nap többi részére.

Köszönöm a segítséget!

2010. aug. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!