Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik az, hogy azért, mert...

Létezik az, hogy azért, mert elektromos mellszívót használok (1 hete) több lett a tejem?

Figyelt kérdés
Eddig 5 hónapig kézit használtam, és most úgy veszem észre, hogy több lett a tejem.
2011. aug. 29. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Én is kézit használtam, aztán kaptam kölcsön elektromosat és az sokkal jobban kitisztítja a mellet (persze az sem annyira, mint a baba) és ezáltal több tej is termelődik.
2011. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az elektromos medela mellett anyatejleadó lettem 16 hónapig.Havi szinten elvittek 30 litert az utolsó pillanatig.Egyszerűen nem akart elállni a tej.Az orvosom elapasztotta gyógyszerrel,mert már sírtam a fájdalomtól.

Létezik,de vigyázz vele!!!!!!!!!

2011. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bocs, hogy csak kérdezek, de Te mennyivel tudsz többet lefejni az elektromos mellszívóval, mint a kézivel? Csak mert nekem kézi van, és gondolkozom azon, hogy beszerzek egy elektromosat.
2011. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majdnem egy decivel többet.
2011. aug. 29. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy én is csak kérdezek, de írnál előtte-utána adatot. Nekem is kézi van és éppen elég a babámnak a tejcsi, ha az elektromossal szaporodna jobban, én is beruháznék. Köszönöm szépen!
2011. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aventeset vettem. Reggelente addig 120-130 ml-t fejtem, mostanában 220-at is. De én naponta 4x fejek és cumisüvegből adom.Napközben már 120-130-at tudok fejni, de ez változó, hol többet, hol kevesebbet. Nem mondom, hogy a géptől, nem tudom. Én szedek homeos bogyókat is, sört is iszok, meg görögszénamagot is, de ezeket régóta. Ezért tettem fel én is a kérdést.
2011. aug. 29. 12:24
 7/7 xStefix ***** válasza:
Igen, valószínűleg ennyivel jobban kiürít.
2011. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!