Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érzem, hogy kevesebb a...

Úgy érzem, hogy kevesebb a tejem valami gond lehet?

Figyelt kérdés

Lassan két hete szültem, és a szopizás is elég jól indult volt tej elég még fejtem is, hogy ne fájjon, és most két napja olyan kevésnek érzem 🙄 nem feszül, pld ma délben szopizott és ra 1 órára azt vettem észre, hogy csak szivja a kis kezét. Annyiszor teszem cicire, amennyoszer igényli . Nem szeretném el vesziteni a tejcsit mert nagyon fontos számomra és a babának is ez jó.

Tanácsokat szeretnék



2020. dec. 24. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Az teljesen normális, hogy idővel nem lesz két szoptatás közt olyan kemény a cici, ettől még menet közben termelődik. A fejés sem mérvadó, nem feltétlenül tud az se sokat fejni, akinek sok teje van.

Az is normális, hogy a pici most érte el az első növekedési ugrást. Tedd mellre, amikor igényli, és pár nap beáll az a mennyiség, amire szüksége van.

Amíg van 4-5 pisis pelus, a baba bőre telt, fényes a szeme, sima a kutacsa, addig eleget szopizott. Akkor is, ha egy-egy alkalommal inkább csak pár kortyot ivott, vagy inkább komfort szopizott.

Röviden: nincs okod aggodalomra, ez így teljesen normális.

2020. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meg nyugtató.
2020. dec. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!