Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-dik hét körül járó kismamák...

20-dik hét körül járó kismamák (az sem gond ha több vagy kevesebb vagy) mekkora a hasatok? Hány kilót híztatok eddig? Kisfiu kislányt vártok?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok képet is csatolhatok a pocakról. 🤗
2018. szept. 6. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiztam. Kis szèdülèsen kivül jól vagyok :)
2018. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Holnap leszek pont 20 hetes.

Hasam éppen-éppenhogy látszik, de lenge ruhában még mindig simán le tudnám tagadni, legalábbis a kollegáim nem vették észre és villamoson sem adták át a helyet :D Kb ilyesmi:

[link]

Tehát kb. csak alulról kerekedik. Magzatmozgást már érzek kb 13. hét óta (pedig első terhesség, meg is lepődtem)

Eddig 2 kilót híztam.

Kisfiút várunk :)

2018. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 19. hétben vagyok, sajnos sokat hiztam, 5 kg-t. A hasam nagyok nagy, akkor, mint az elsővel a 8. hónapban :D
2018. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

21+2 hetes vagyok, a hasam is szépen kerekedik, most már nem lehet összetéveszteni a "jóllakott hassal". :) Én 5 kg-t leadtam az első trimeszterben a rosszullétek miatt, azóta 2 visszajött, így -3 kg-nál járok jelenleg. Az első genetikai uh-n lányt tippeltek, azóta viszont nem tudták megmondani, megerősíteni. Úgy a 16. héttől kezdtem magzatmozgást érezni, de akkor még nem voltam annyira biztos benne, hogy őt érzem, de utólag már tudom, hogy igen, bizony ő volt. :) A 20. héttől meg már a párom is érzi, ha ráteszi a tenyerét, sőt, még látszik is, hogy nagyon aprókat mozdul a hasam. :)

Kérdező, veled mi újság? Kisfiút vagy kislányt vársz? :)

2018. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Kicsit megnyugodtam mert a 19dik hétben vagyunk de éppen hogy latszik a hasamon valami kis kerekedés. 😊 szerencsére azt mondhatom hogy a rosszullétek majdnem teljesen megszűntek.

Eddig 1,5kilot híztam.

Nem tudom még biztosra hogy milyen nemű lesz a kicsi, 12dik uh-án nem tudták megmondani ezért elmentem 15hetesen is ott kislányra tippelt a doki de azt mondta ne éljem bele magam, most a 18dik heti genetikai nekem 20 hetesen lesz azaz 1 hét mulva kb szoval remélem kiderül mostmár.

A magzatmozgást már érzem a 16dik hét óta kb, 18 hetesen már olyan kis erős rugásai voltak hogy a párom is látta a hasamon. Elég aktiv baba már most is. 😊😊

2018. szept. 6. 13:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1. Válaszoló vagyok: 17 hetes
2018. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem leszek releváns neked :)) mert a negyedik babámat várom így már 12 hetesen látszott a pocim. 19 hetesen plusz 1kg nál járok. A hasam 72 cm ről indult , jelenleg 85 cm. Nem tudom fiú e vagy kislány, nem kérdezzük, meglepetést szeretnénk :) Mindegy, csak egészséges legyen.
2018. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Számomra annyira szép az mikor nem akarják a szülők tudni és ott a születés pillanatban tudják meg.

Csak én annyira kivancsi típus vagyok ráadasul első baba így hát olyan izgatott voltam hogy egyszerűen nem tudtam megállni már a 12dik uh-án hogy ne kérdezzek rá.

Bár ugye biztosat még mi sem tudunk.


Mindenkinek boldog babavárást!! ❤

2018. szept. 6. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, régóta látszik a hasam, bár második baba. 12 hetesen kezdett kerekedni, 14-15 hetesen nár mindenki észrevette, mostanra meg főleg. Elég alacsony vagyok, meg vékony, elvileg ez is közrejátszik. Egy 3 éves kislányom van, most kisfiú fog érkezni a családba, aki elég aktív és mozgékony a pocakban :)

5 kg hízásnál járok, én sokallom eléggé, de az az oka, hogy sokáig voltam rosszul, és az utóbbi 1-2 hónap úgy nézett ki, hogy kb. akkor nem volt hányingerem, ha ettem, úgyhogy egész nap zabáltam szinte, az a csoda, hogy csak ennyi jött fel :D a lányommal anno ugyanez volt, de mostanra már megállt a hízás, nem vagyok rosszul, nem eszek folyton.

2018. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok kisfiut varunk ..5 kg hiztam ..pocakom mar jol latszik mar mindenki eszreveszi ...ejszakai orrdugulason kivul semmi mas tunetem ...koszonjuk jol vagyunk :)
2018. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!