Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ebből lehet...

Szerintetek ebből lehet baj,el kellene menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam februárban lesz 2 éves. A kezdettől nem sok tejem volt,1 hónapos koráig napi nagyjából fél decit tudtam fejni összesen. Kiszívni nem tudta,mert nagyon pici a mellbimbóm,ezért fejtem. Mikor 1 hónapos elmúlt,már csak nagyon kevés,napi néhány csepp tejem volt,de ezt is kifejtem inkább,nehogy valami baj legyen ha bent marad. A mai napig napi néhány csepp tejet még tudok kifejni. Ez még normális,hogy mindig van,úgy hogy szoptatni nem tudtam? Ha normális és nincs vele gond,elnézést a kérdésért. De nyugodtabb vagyok,ha inkább megkérdezem,volt-e valaki ugyanígy véletlenül?
2020. dec. 24. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy volt barátnőmnek, amikor kisbaba közelébe került, nyomban elindult a teje. Évekig.

Azért menj orvoshoz, nehogy begyulladjon a melled.

2020. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. De remélem,nincs baj ettől hogy ez a kevés tej még mindig van.
2020. dec. 24. 15:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Ünnepek után bejelentkezek a nőgyógyászhoz.
2020. dec. 24. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig magas a prolaktin szinted. Egy látogatás orvosnál nem fog ártani. Ő meg eldönti, hogy mi normális.
2020. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha ez valakinek nem normalizálódik,lehet műtét is akár belőle? Volt egy ismerősöm,akinek serdülő gyereke volt de még akkor is volt valamennyi teje. Amikor csecsemő volt a kisfia,akkor rengeteg teje volt. Már 10 éve nem hallottam róla semmit,nem tudom azóta mi a helyzet vele(akkor volt a gyerek serdülő és én akkor költöztem el abból a faluból). Nem tudom,elmúlt-e neki ez magától vagy orvosi segítség kellett,vagy hogy elment-e végül orvoshoz mégis,mert addig biztosan nem ment el amíg ott éltem. Azt tudom anyától,hogy onnantól soha nem járt nőgyógyászhoz amikor már nem kellett a szülés után,ami szerintem nagyon felelőtlen dolog. Én biztos rettegnék,ha nem járnék évente rákszűrőre,hogy későn vennék észre ha baj történne mégis. Egy utcába laktunk vele,anya mondta is neki,hogy ezzel el kellene menni orvoshoz,innen tudom,hogy nem ment el és soha nem járt nőgyógyászhoz. Soha nem került szóba,de rákérdezek szerintem anyától,hogy mi lett neki ebből végül.
2020. dec. 24. 17:35
 6/11 A kérdező kommentje:

Anya már mondta,hogy ünnepek után inkább menjek el orvoshoz,ne várjak amíg legközelebb rákszűrőre kellene mennem. Mikor a 2 hullám között volt a covid helyzet,akkor voltam,de azt gondoltam,akkor ez még biztosan normális.

Attól hogy anya szerint menjek el orvoshoz mostmár,kíváncsi voltam a Ti véleményetekre is,valaki tapasztalt-e hasonlót.

Boldog Karácsonyt nektek!

2020. dec. 24. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha fejed, az fenntartja a termelést.
2020. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a nyomkodását akkor elapad a tejed. Amíg nyomkodod addig folyton lesz benne.
2020. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben,nem fejem akkor ki ezt a pár cseppet. Remélem elmúlik így.Köszönöm mindenkinek.
2020. dec. 25. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy nem nyomkodod, max. 3 hónap múlvára illik elmúlnia. Ha tényleg csak pár csepp, nem feszít nagyon, nem kell kifejni, magától szép lassan felszívódik.
2020. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!