Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A bimbóérzékenyek(erotikus),...

A bimbóérzékenyek(erotikus), tudnak szoptatni?

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek a kérdésért . Tévében ment egy film, s a szereplők beszélték egymás közt, hogy kinek mi az erogén zónája. Egyik hölgy a mellbimbóját említette.


Utána olvastam.

Vannak olyan nők, akik képesek a mellbimbó orgazmusra. Nők kb.10% képes erre.

Sokaknak izgató, ha a mellbimbóját simogatják stb.


Mi a helyzet ha terhes lesz és szoptatni kezd? Akkor érzéketlenné valik? Vagy csak akkor érvényes ez, ha egy férfi csinálja?



2021. jan. 5. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
En benne vagyok a 10%-ban, de a szoptatas inkabb fajdalmas volt 😕
2021. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Tök mindegy milyen ritka valami, a gyakorin találni fogunk belőle.

Mellbimbóorgazmus, pofám leszakad.

2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
10%? Aha.
2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Tesóm beletartozik, viszont neki is nagyon fájt a szoptatás. Szerinte azért is, mert túl èrzékeny a mellbimbója.
2021. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
#2 ha hiszed ha nem, létezik a mellbimbó orgazmus. Tapasztalatból mondom.
2021. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én pont a másik véglet vagyok. Nem szeretem ha hozzáérnek. Kellemetlen. Szoptatni mégis minden probléma nélkül tudok. Sztem annyira más a kettő, hogy össze se lehet hasonlítani
2021. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem már volt orgazmusom csak attól, hogy a mellbimbó volt izgatva

Nagyon nagyon ritkán régebben fordult elő

Nekem nagyon érzékenyek abszolút erogén zónám, de a szoptatás az más

Semmi izgató nem volt benne

2021. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Azert mert egyesek nem talalkoztak meg ilyennel, attol meg letezik.

Kacsacsoru emlost se latunk minden nap, megis letezik😀


Amugy csatlakozva az elottem szolokhoz, teljesen mas erzes a ketto, nem lehet osszehasonlitani.

2021. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért érzem az ilyen kérdéseknél, hogy a szokásos szoptatás fétises perverz akar maszturbáláshoz anyagot gyűjteni?

Ezer ilyen kérdés van itt is, ahol a nők rettegnek attól, hogy a szoptatástól orgazmusuk lesz. Ez csak egyes férfiaknak izgató, de egy nőnek maga a pokol már a gondolat is.

Nekem is érzékeny a mellbimbóm és nagyon durva szorongásom van emiatt, részben köszönhetően bizonyos mellfüggő perverzek miatt. Régebben rákerestem én is erre a témára, angol nyelvű oldalon írt egy "nő" egy kamusztorit (később kiderült az is csak egy perverz férfi volt), hogy a férjét folyamatosan szoptatja és olyanokat mond neki, hogy " na éhes a nagy bébim". Alatta hemzsegtek a nagyranőtt férficsecsemők, komolyan hánynom kellett és nem azért, mert nekik ez a fétisük, hanem mert folyamatosan oltották le a más véleménnyel rendelkező nőket. Hogy de de bizony egy negyvenes férfit normális szoptatni és kötelessége is a nőnek. Természetes haha. Akkor a természetben miért is nem található ez meg? Hogy felnőtt állatokat szoptat az anyaállat.

Legtöbbjük indiai volt, nyilván ott a nőhiány miatt és más társadalmi szocialiázciós stb folyamatok miatt jóval túlszexualizáltabban kezelik a témát.

Tehát kérlek kedves perverzek, ne nyomasszátok az amúgy is túlterhelt anyákat, anyajelölteket a mocskos fantáziáitokkal, van elég gondjuk. Mindent a saját beteges szarotoknak akartok alárendelni.

2021. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

En is anyuka vagyok aki jelenleg várandós es szoptatok. Eszembe sem jutott a férfi csecsemős leírásod.

Nem veszem magamra amit írtál, csak tisztáztam a helyzetem. :)

2021. jan. 13. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!