Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan egy éves lesz a babánk!...

Lassan egy éves lesz a babánk! Egyenlőre még van tejem.Éjszaka 1szer de van,h.2szer is felkel cicizni.Mi lesz ha már nem lesz tejem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni,h.ha már nem tudom szoptatni és éjszaka ugyan úgy felkel van,h.cicin alszik el.Mit tudok tenni,h.vissza aludjon? Vízet,teát adjak majd neki? Tartok ettől az időszaktól mert most könnyen megoldom ,cicire teszem és megvan oldva.Hogy oldottatok meg?
2021. jan. 7. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

El fogja hagyni


Én szoptattam még a babámat, amikor éjjel átálltam a víz adására..

Leszokott a cicinalvásról.

- nekem az volt az oka, hogy terhes lettem a tesójával, és nem tudtam meddig marad tejem- sosem ment el..


Szóval így.


2. Baba nekem is este meg 2-3 alkalommal kéri

Nappal nem is.. így nem szándékozom elvenni tőle.

Lassan elhagyja majd ( sokkal hamarabb, mint a nővére meglátásom szerint

2021. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szopik, addig lesz tej. Attòl apad el, ha màr nem èri inger a melled, tehàt ha màr nem szopik a gyereked.
2021. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ameddig szoptatsz, addig valószínű tejed is lesz.

Egyébként én 13hós koráig szoptattam a fiamat. Addig éjjel 3x keltünk átlagban. Csak cicin aludt vissza.

Akkor szoktattam le, sok ok miatt.

Onnantól 1x kel, akkor iszik cumisüvegől, megkapja a cumiját és alszik reggelig.

2021. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó ,ohh de jó talán nekünk is szerencsénk lesz.Nálunk is csak cicin hajlandó hiába cipelem simizem semmi cicire teszem kettőt cuppog és alszik..Azert is kérdeztem mert már egyre többször jut eszembe ha nem lesz tejem mi lesz😅.
2021. jan. 7. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!