Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy már nem elég a...

Lehet, hogy már nem elég a tejcim az 5 és fél hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

Nemrégen kezdtem el a hozzátáplálást almapürét kap a picur 9-10ó között+vizet vagy cicit. Napközben 3,5-4 óránként cicizik és vidám baba.De éjjel 4x-5x van hogy 1-2óránként megébred és sír.Van hogy pukizik nagyokat (nem tudom mitől :(! ) és csak a szopival tudom +nyugtatni. Teljesen hulla vok. Lehet,hogy a menzeszemtől volt nyűgi vagy a fogától(a felső fogínye be van duzzadva.

Kérlek segítsetek mit tegyek.Már gondoltam a Tápszeres pótlásra esténként,de a védőnő azt mondta akkor le fog szokni a ciciről.Inkább adjak neki délbe főzeléket.

Köszi a válaszokat remélem kapok!!!:(

5 és fél hónapos kislány anyukája


2008. dec. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál attól mind nyűgös lehet éjszaka.Lehet a foga,lehet a hozzátáplálás miatt fáj a hasa,lehet éhes,szomjas.Kell egy hónap amíg az emésztése alkalmazkodik a szilárd kajához,így normális ha most fáj a pocija.Szerintem szoptasd ha úgy gondolod éhes,és akkor is ha csak ezzel tudod megnyugtatni.Ebből baj nem lehet!Az enyém még 11 hósan is 3x szopizott éjszaka.Szivesebben vettem volna ha alszik inkább,dehát csak cicivel lehetett visszaaltatni.Ígyhát adtam Neki,mert Én is aludni szeretttem volna!
2008. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam 9 hós már nagyon sok mindent eszik este is adok főzeléket fürdés után de is legalább 5x felkel éjszaka és csak cicivel alszik vissza. Nem a foga miatt, szerintem a közelség ami megnyugtatja. Naponta 4x szopik. Próbáltam már minden félét adni éjszakára, tejpép, húsos főzelék bármi mindig felébred. Én sem értem hogy mi lehet mögötte.
2008. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Gondoltál már homeopátiára?A homeopátia.info.hu oldalon mindent megtalálsz orvos segít megtalálni a megfelelő szert a babának és nem ártasz neki.Vannak nagyon jó szerek alvászavarra.
2008. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet.(Bocs hogy segiteni nem tudok de hatha gyenge vigasz hogy nem vagy egyedul.Bar segiteni nem segit.Mindi cici a vege nalunk kulonben sokaig fent lennenk..
2008. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!