Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adjak a kislányomnak ha...

Kriszta66 kérdése:

Mit adjak a kislányomnak ha nem szopizik még csak 10 hónapos és a tápszert nem eszi meg?

Figyelt kérdés
Kislányom kezd lemondani a szopizásrol és nem tudom hogy mit adhatnék neki eszik tejpépet de nem tudom hogy az elég e neki szoktam még adni krémtúrot . Aki járt már igy mit adot tejcsi helyett hogy legyen tejes dolog a kajájában?
2009. júl. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már lassal elkezdheted bevezetni a rendes tejet. De kecsketejet is adhatsz neki, az nem allergizál.

De ha eszik tejterméket, joghurt stb, hús és hal is van az étrendjében akkor elég fehérjéhet jut azokból is.

2009. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. júl. 5. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Tiz honaposan majdném mindent ehet kenyeret is tejet nem egy éves korig kivéve még az allergiát okozo dolgok (málna eper megyoro stb.) hüvelyesek pufaszto kaják.

Adj neki mindenfélét Kislányom egy éves nem kep tejet tápszert tejpépet. a fehérjét més etelekkel potlom turo sajt hus ezek a legjobbak.

2009. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!