Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyümölcsöt, gyümölcslev...

Milyen gyümölcsöt, gyümölcslevet, ételeket nem szabad fogyasztanom szoptatás alatt? Szeretném elkerülni, hogy még hasfájósabb legyen!

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

barack baracklé

hüvelyesek - bab, borsó, kukorica-

paprika

karalábé karfiol


ált. ezektől de nincs tipikus étel lehet hogy a Te babád másra lesz érzékeny.


vegyél elő egy füzetet és ird fel mit ettél ha hasfájós könnyen kideritheti a védőnő is hogy mi volt a bünös.


már amelyik ért hozzá... természetesen.szóval nincs elöirt étel amitől biztosan fájni fog a hasa.

2010. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok őszibarack levet iszok, mert azt mondták az segíti a tejtermelést!Attól fájhat a pocija?
2010. aug. 17. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ki kell tapasztalni, mi az ami nem jó a babádnak. Én kilószámra eszem a barackot és semmi gond.
2010. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korte, kortele.
2010. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi.
2010. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rostos őszilétől simán fájhat a hasa, én is azt ittam, mert nekem is azt tanácsolták, mint neked! Ahogy kevesebbet ittam (napi kb. 3-4 deci), enyhültek a hasfájós panaszai a babámnak, persze teljesen azért nem szűntek meg. Próbálj inkább szűrt leveket inni, pl alma, szőlő. De a tea, ásványvíz is tökéletes, nem kell mindig gyümölcsleveket inni, elég sok bennük a cukor.
2010. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!