Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amióta nem feszül már a...

Amióta nem feszül már a mellem, elutasítja a babám. Korog a hasa de sír a cicin. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt, de most már pár napja rendszer lett abból, hogy sír a cicin, éhes de nem akar ráfogni, nagy nehezen a balt elfogadja a jobbot nem.. Ma egész délután csak a balból evett, nem is tudom így mi lesz a jobbal??

Próbáltam már más pózokat, helységeket, ülést, de délutánonként esténként mindig ordítás van... Ha eszik, akkor is sokszor kiköpi, valószínű nem is eszik annyit amennyit kellene..

Nem bírom már. És vigasztalhatatlanul sír... Fejtem is, de cumisüvegből se fogadta el. Lehet napokon keresztül fájdalma? Vagy napokon keresztül valami zaklatottsága?

Mivel hozzam vissza a nyugodt szoptatást???


2021. márc. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet most ütött be a hasfájás. Gondolom még nagyon pici. Ha az akkor azt az idő oldja meg 🤷 Esetleg ha diétázol enyhítheted neki.

Amúgy én mindig rápróbálnék arra is amelyiket nem fogadja el. Ha nem akkor fejd le. Fagyasztó.

2021. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Lassan a tápszeren el kellene gondolkozni.
2021. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is a fejésre, de eddig nem volt sikere a cumisüvegnek amikor valahogy így meg kellett oldani az evést.

Most reggelre nagyon megtelt emiatt az amelyiket elutasította és így például elfogadta. Lehet hogy a formájával van gondja..?

2021. márc. 24. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs azzal sem semmk ha nem fogadja el amit lefejtél, ha a másikból közben eszik és jól lakik. Annyi hogy azért mindig próbálj rá. Meg ha nem eszi fejd le, hogy inger azért legyen meg űrüljön. Különben az egyik labda lesz a másik meg narancs😂😂😂
2021. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet sztrakj
2021. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!