Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg előfordul, hogy ha...

Tényleg előfordul, hogy ha szoptatás közben megjön a mensi, akkor nem ízlik a babának a tej? Volt már aki ilyet tapasztalt?

Figyelt kérdés
És akkor mi lesz ha így járok? Nem szeretnék tápszert adni neki.
2008. dec. 5. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy van ilyen, szerintem ez legenda.

A szules utan rendesen megjott a mensim, es 22 honapig szoptattam, 5 honapig anyatejet kapott csak a baba. Minden honapban rendesen menstrualtam. Hogy a mensi miatt nem izlik a tej, ez nem igaz (szerintem).

2008. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most jött meg 1 hete szülés óta, 10 hetes a pici, és egyáltalán nem vettem rajta észre, hogy nem olyan lenne az íze, vagy valami megváltozott volna, mert ugyanugy szopizott, mint előtte, pedig én is meg voltam ilyedve, hogy mi lesz.

De szerencsére nem volt probléma. Biztosan nálatok sem lesz semmi baj.

2008. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is olvastam, de én nem tapasztaltam semmit. Ugyanúgy evett, mint máskor.
2008. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja szültem most jött meg először. Azokon a napokon 2X 3X volt hogy csak lökdöste a szájában a cicit. Biztos hogy van ilyen, a védőnő is mondta megváltozik a hormonháztartás. Én is megilyedtem mivel nálunk a cumisüveg szóba sem jöhet (nem fogadja el)de hála semmi nem történt és győzött az éhség és a cici elfogadásra került. :))
2008. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés után 11 hónapra jött meg a menstruációm, észre se vette a kicsim. Pedig én is tartottam tőle, hogy esetleg elutasítja majd a mellem.

Most 20 hónapos, én pár hét múlva szülök és ugyanúgy szopizik, mint újszülött korában:)!!!

Helyes, hogy nem akarsz neki tápszert adni.

Klári

2008. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!