Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez? Az egyik mellembe...

Mi lehet ez? Az egyik mellemben szoptatás után, üres állapotban egy csomót tapintottam ki, amit már pár napja is éreztem. Nem fáj, ha megnyomom szinte teljesen érzéketlen. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nincs teljesen "kiürítve",nálam is volt ilyen, viszont iszonyatosan fájt. Szóval én elektromos mellszívóval szívtam kb. fél óráig, és közben masszíroztam. Nincs semmi gond, szerintem a mirigyek csak nálad is, mondjuk örülj, hogy nem fáj!!!
2009. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Kiürítve kivan teljesen, és az a csomó napok óta csak ott van. Nem merem nyomni, mert szinte nem is érzem a nyomás erősséget. Kialakulhat terhesség+ szoptatás alatt rosszindulatú dolog?(7 hetes a babám)
2009. szept. 3. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont így voltam a 2. babámnál. Nagyon aggódtam, megnézettem mellultrahanggal is. Semmi rosszindulatú, már nem emlékszem, mi a neve, de nem is zsírmirigy. A nőgyógyászom szerint a terhesség és szoptatás alatt nem alakulnak ki rosszindulatú daganatok, mert a test mással van elfoglalva. Ez a Jóisten plusz ajándéka. Azért évente meg kell nézetnem, ugyanis még mindig ott van. Azóta a 3. gyerekem is másfél éves. Jobb félni, mint megijedni, de nem kell túlzásba vinni. Ne aggódj!!:)
2009. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, nem megijeszteni akarlak, de elméletileg kialakulhat valami ilyenkor is...egy ismerosom(tul sok részletet nem tudok) talált csomot, aztán el is ment orvoshoz. eloszor azt hitték, a szoptatás miatt, megduzzadt mirigy, de kiderult, hogy bizony daganat:(

tehát ha bizonytalan vagy és megnyugtatást szeretnél, szerintem mutasd meg orvosnak. max. elkuld, hogy mindne rendben.

2009. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így nem igaz, hogy terhesség és szoptatás alatt nem alakulhat ki semmi rosszindulatú dolog.:( egyik ismerősöm feleségének terhesség alatt alakult ki agresszív melldaganata.4 hónaposan derült ki, és hat hónapra a saját és a baba érdekében császármetszeni kellett mert ha nem kezdik el a terápiát akkor az anya meghal.Szerencsére a baba szépen fejlődik, már két és fél éves, de az anyuka szervezete nem bírta, és meghalt amikor a baba féléves volt.Három gyereket hagyott maga után.:(Szomorú történet,vizsgáltasd ki magad, nem kell feltétlenül a legrosszabra gondolni,. de jobb félni mint megijedni.tehát egy alapos vizsgálat szükséges.A nőgyógyászod megtapintja, és csinál egy alapos ultrahangot, és akkor te is megnyugodhatsz, hogy nincs baj.
2009. szept. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!