Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt az egyik...

Szoptatás alatt az egyik mellem nagyobb lett, mint a másik. Ha abbahagyom, majd később a szoptatást, akkor visszarendeződnek a dolgok vagy ez már így marad? Valahogy nem lehet megnyitni még több tejcsatornát, hogy behozza a lemaradást? 😀

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Jó eséllyel visszarendeződik. Nekem legalábbis visszament, pedig a kezdet kezdete óta preferálta az egyiket, nagy volt a különbség. Mielőtt elválasztódott volna, már hónapok óta csak az egyikből evett.
2021. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sajnos nem alakult vissza
2021. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a kisfiam szinte csak az egyik mellem fogatta el mert a masikon a bimbo befele forduló. Már nem szopizik 4 honapja es mar szinte vissza állt teljesen
2021. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is az egyik mellben szinte 2x annyi tej volt (fejtem sokat, ezért tudom).


Most már több, mint fél éve nem szoptatok és valamennyire érezhető a különbség.


De egyébként a nők nagyreszenek alapból nem egyforma a mellé :)

2021. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ez volt, mikor észrevettem, akkor direkt a másik oldalra tettem először, így az teljesen kiürült mindig. Így a méret is helyreállt.
2021. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!