Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért reklámozzák, propagálják...

Miért reklámozzák, propagálják ennyire túlzottan a szoptatást?

Figyelt kérdés
Mióta betöltöttem a 25-öt és az első ismerősöm babája megszületett, kb más hirdetést nem is nyom az arcomba a google, a face, a youtube vagy más hirdetős oldal mint a szoptatást, meg az azokat elősegítő dolgokat.... Néha szó szerint 2 meztelen mellet egy rajta csüngő nagy (1-2 éves) babával. Google hírekben pedig Szoptatási Minisztérium meg minden ilyen ezzel foglalkozó cikk. (Hiába állítgatom, hogy nem érdekel, mégis előjön). Miért kell ezt ennyire beletolni mások arcába? Arra nem gondolnak, hogy visszafelé sül el a dolog és a friss anyuka inkább megundorodik tőle?
2021. ápr. 17. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Te lehetsz erre rágyógyulva, mert én egyáltalán nem vettem észre ilyesmit...
2021. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rágyógyulva. Egyszer kerestem az említett barátnőmnek és babájának ajándékot, azóta csak mellen csüngő babákat láttatnak velem.
2021. ápr. 17. 21:43
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Én csak pár babakocsit néztem meg, hogy szörnyülködjek az áraikon, meg rendeltem neten vitaminokat és azóta velem is szembe jön egy halom "szoptatós" hirdetés, de ezek általában nem magát a szoptatást propagálják, hanem terhesvitamint próbálnak eladni vele...
2021. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Szoptatasi minisztérium?? 😂😂😂😂😂😂


Elmentek otthonról?

2021. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4es igaz, Szoptatást Támogató Nemzeti Bizottság
2021. ápr. 17. 21:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy ilyen hirdetest se lattam, pedig vannak kisbabak a csaladomban, kerestem mar nekik dolgokat a neten, plusz tanulmanyaimban is elojon a tema.
2021. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a google reklám algoritmusa. Az alapján tol hirdetéseket, hogy mire kattintassz. Nekem még sose adott szoptatós hirdetést.

Ha neked ad, akkor a netes tevékenységed alapján feltételezi, hogy érdekelhet.

Hirdetés jobb felső sarkában lévő x nél szoktam kilőni a nem releváns zavaró reklámokat pl már megvettem magyarázattal.

2021. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, guglizz rá vibrátorra, és ezentúl ilyesmiket fog dobálni neked a google ads... 😂😂😂😂
2021. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8as,próbáltam nem jött össze 😅😅

Amint meglátom, rögtön rányomok hogy "érdektelen", mégcsak hasonlóra nem is keresetem azóta, mégis...

2021. ápr. 17. 22:03
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem jött be a provokáló kérdésed ;)
2021. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!