Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a játék? Tvben reklámozzák

Mi ez a játék? Tvben reklámozzák

Figyelt kérdés

Kérdeztem keresztlányomat, hogy a jezuska mit hozzon neki. A nevét nem tudta, tvben látta, ott reklámozzák (nem nézek tvt).

Azt mondta róla, hogy valamiket ki kell rakni, ide oda kell forditani vagy csukni nem is tudom, aztán vasalni kell.

Mi lehet ez? 😀 életmentő lenne... köszi!


2019. dec. 14. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezéd meg az anyukáját? Ő biztos tudja a nevét.

Ennyiből sajnos nem tudom megmondani. :(

2019. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vasalni én csak a vasalható gyöngyöket láttam eddig. Fel kell őket fűzni egy mintára és levasalni.
2019. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

anyukája és apukája elváltak, anyuka nem hajlandó kommunikálni, apuka nem tudja.


igen én is csak ezt a formára rakós vasalós gyöngyöket ismerem, de ez a forgatás, csukogatás bezavart... de egyáltalán ezt most reklámozzák?

2019. dec. 14. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess még vele róla, mit lehet vele csinálni, milyen színű stb. Tudj meg róla több infót.
2019. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne megtudni legalább azt, melyik csatornán látta, mert én sem nézek tv-t, nem tudom, mi fut most, de itt kezdeném. És nézném 1-2 napig, hátha épp adják (nyilván gyerekeknek kompatibilis időben, nem éjszaka látta).


Esetleg próbálkoznék azzal, hogy lerajzoltatnám vele a Jézuskának (angyalkának, vagy akárki hozza nála az ajándékot), vagy a végtermékről kérdezném, hogy azzal mit lehet kezdeni, esetleg olyan részleteket kérdeznék, hogy milyen része tetszik neki a legjobban, és akkor szabadon mesélne. Több infó kell :)

2019. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a most futó reklámok, persze biztosa nem mind, de jó gyűjtemény. Bocs, én 20-ig bírtam,... abban nem volt olyan, amire illene. Ha te jobban bírod, hajrá:

https://www.youtube.com/watch?v=RNyZ9Z34WG0&list=PLZjmd6Q3Gg..

2019. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez lehet? Most mutatták az rtl-en, remélem segítettem :)


[link]

2019. dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!