Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 napos babám csak az egyik...

4 napos babám csak az egyik mellemből hajlandó szopizni. Miért lehet és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jon belole eleg tej ?
2021. ápr. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Biztos szopna a másikból is csak az nehezebben megy neki. (nem egyforma a két mell) Próbálgatni kell hogy rá tudjon szívni arra is. Ha nem megy neki, picit meg kell fejni a telt mellet, ettől megindul a tej, a bimbó bepuhul kicsit, és jobban be tudja kapni a baba.

Ha más nem, pici pohárkából csepegtetve nyalogatva megetetni a lefejt pici tejjel, ezután rátenni ugyanarra a majdnem üres cicire. Bár 4 napos baba még nagyon pici, majd belejön a szopizásba, menni fog.

2021. ápr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Az én fiam is csinálta. Azert volt, mert a másik mellembn túl erős volt neki a tejleadó. Mikor abból akartam szoptatni, előtte picit fejtem belőle.

Vannak babák, akik valamiért csak 1 oldalról szeretnek szopizni, tehát megoldás lehet nemszeretem mellnél a hónaljtartás, guglizz rá, ha érdekel.

2021. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia' Nekem ikreim vannak, már 14 évesek. mikor kicsik voltak lányom mindkét oldalas volt, fiam,csak egy oldalról volt hajlandó szopni. Kiderült az egyik oldali nyakizma le volt tapadva, és ezért volt kényelmetlen neki arról az oldalról szopni. Az akkor még működő Gézengúz alapítvány gyógytornásza mutatott 1-2 nyak tornáztatást, amit otthon napi 3-4 alkalommal meg kellett csinálni, és láss csodát, néhány nap után a fiam is szopizott mindkét oldalról. remélem segítettem, még ha vsak alternatívaként is...
2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moon_Walker ***** válasza:
balkezes
2021. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!