Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír a babám minden...

Miért sír a babám minden szoptatás után?

Figyelt kérdés

11 napos, első babáról van szó, sajnos nincs tapasztalatom.


Próbáltam baba tornát, pocakpakolást, étkezésre odafigyelek.


Anyatejes baba, minden szoptatás után tekereg, feszeng, sír órákat. Orvossal hétfőn beszélek. Mi lehet a gond? Mit tehetek? Az utóbbi pár napban lett ilyen.



2021. ápr. 25. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Igény szerint szoptatod vagy időhöz kötöd?
2021. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hisztynka ***** válasza:
77%
Megbüfizteted szoptatás után? Lehet, hogy evés közben túl sok levegőt nyel és fáj a hasa.
2021. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem eszik elegez, vagy tényleg nem jön ki a büfi.

Büfiztesd tovább kicsit.

Esetleg fáj a pocakja? Nekünk az espumisan csepp jött be,bár azt mi csak később használtuk.

2021. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
11 napos. Az lesz a haj, hogy szegények amikor kijönnek a világra meg nem tudnak emészteni. Meg kell tanulniuk, hogy ez kellemetlenséggel járhat, meg kell szokniuk. Sajnos a legtöbb baba ha nem is kifejezetten hasfajos azért megszenvedi az első pár hétben amíg megszokja ami nekünk már természetes. Hogy kicsit tekereg a bendő vagy kluttyog a tartalom. Nekik ez mind vadi új és zavaró. A masszázst ne hagyd abba mert az segíti urulni a gázokat.
2021. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igény szerint van szoptatva,megszakításokkal, hosszabb büfi szünetekkel.


Például: 5 perc cici, 10 perc büfi


Tejem van nagyon sok, még eltenni is tudok. Ha többet hagyom cicin ki is bukja.

2021. ápr. 25. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem.eszel valami olyat, ami bántja a hasát?


Pl tejtermékek, sok zöldség, szénsavas kóla, tojás, akármi...


Ki kell tapasztalni, mi okozza.

2021. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Direkt figyelek ezekre. Semmi K betűs, tejet nem iszok, tejtermék max ami ételben előfordul, nem ittam cukros szénszavas italt, tejserkentő teát is abbahagytam hátha
2021. ápr. 25. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem erős a tejleadód


Nyugánypóz szoptatáskor?

Próbáljàtok ki.

Ha nem kényelmes, Akkor tartad úgy, hogy a baba feje magasabban legEn, mint a melled, akkor nem ömlik neki olyan gyorsan.


Hamarosan pöttyös is lesz, 3 hét kb mire elmúlik ha nem tejfehérjeérzékeny, akkor is jellemző. Melegben, estére csúnyább szokott lenni.

2021. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Éhes vagy fáj a hasa? Nálunk ez a két baj volt. Pótlás anyatej mellé (tápszer)+biogaia+espumisan+tornáztatás megoldotta.
2021. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy éhes, tejem van bőven. Sőt szerintem néha sok is neki.


A nyugágy pózt, illetve amit javasoltál kipróbálom. A tejleadóm valóban erős.


Ha bárkinek van még tippje, az jöhet nyugodtan. Örülnék ha nem kellene annyi gyógyszert használni, ha nem muszáj. Viszont ez a sok sírás nagyon kimerítő a baba és a számunkra is.


Köszönöm az eddigieket, ment a zöld kéz mindenkinek.

2021. ápr. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!