Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kínlódás minden szoptatás. A...

Kínlódás minden szoptatás. A szopi kezdetén még rendben megy minden, de pár perc után, üvölt, sír, belevörösödik a babám. Mi állhat a háttérben? Még csak 7 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
nem menstruálok, h az ízével lenne baj. már azt is csináltam, h amikor ezt csinálta, letettem őt, és megfejtem, h lássam, h valóban van-e benne még tej. És volt is. már fogy a türelmem . két napja minden egyes szopinál ezt csinálja.
2010. márc. 11. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Eddig nem volt probléma a szopatással?

gyakran adsz neki cumisüveből kaját( lefejt tejet) ?

2010. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem iszol valami új fajta teát, pl. szoptatósat? Nem használsz új kozmetikumot? Nálunk a csipketea kiborította a porontyot és a deo használatát se túlzottan díjazta. :)
2010. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jééé ,erre nem is gondoltam, mármint a dezodorra. Bár, ha belegondolok, minden maradt az eddigi. nem változtattam. és cumisüvegből talán eddig ha 3-szor kapott enni a 7 hét alatt. Teljesen ki vagyok már borulva.
2010. márc. 11. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]


A 20-ban van szó a problémád lehetséges okairól, egyébként nézd át az egész szövegelést, és ami hasznosnak tűnik belőle, használd fel, ami nem, azt könnyű szívvel felejtsd el.

2010. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanezzel a problémával küzdünk a múlt hét óta, írtam is ki kérdést. Bemásolom őket, olvasd el a válaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Azóta sokat javult a helyzet, a tejem is elég neki, sőt, sok van...Szerintem a fogamzásgátlóval volt nálunk baj. Amióta nem szedem, azóta fokozatosan csökken a hisztis szoptatás. Nagyon rossz érzés tudom, én nagyon kiborultam rajta. Főleg a tehetetlenségtől. A lényeg, hogy nem szabad, hogy sírás közben szopizzon, mert akkor sok levegőt nyel. Tényleg próbáld átgondolni, hogy mit ettél, ittál az utóbbi pár napban, amit előtte nem. Ma i napig nem tudom, hogy mi volt a baj.

Próbálkozzál. sokat büfiztesd, hátha a hasa fáj. emellett tényleg gondold át mit ettél...és próbáld nézni, hogy nem fogy e ki a cicidből a tej, nem e azért hisztizik. a másik variáció, hogy túlzottan dől a tej és nem tudja nyelni. Még előfordulhat szájpenész is, amiatt is hisztizhet, bár akkor az elején sem enne szépen.

2010. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a pocakja fáj?hirtelen beleömlik a tej a szájába és sok levegőt nyel.
2010. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akármilyen helyzetben szoptatod, ezt csinálja? Nálam a fiamnak be szokott szorulni a levegő illetve refluxos és amíg vízszintesben szopizott, állandóan közben is visszajött és az zavarta. Nekem még 4 hónaposan is van, hogy közben elkezd sírni. Ilyenkor felemelem, esetleg akár hasra is teszem a karomon, simogatom a hátát. Mikor megnyugszik, folytatjuk ott, ahol abbahagytuk.
2010. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy írt. A helyzet továbbra is változatlan. Gondoltam én is arra, h esetleg nem tetszik neki a szoptatási helyzet, és változtattam is rajta. semmi eredménye nem volt. Viszont tegnap azt csináltam, h amikor elkezdte az üvöltést, azonnal levettem ciciről, és áttettem a másikra. pár percig ott nyugodtan szopizott, majd kezdődött előről a rángatózás. újra levettem a ciciről és visszaraktam az elsőre. ott már be sem kapta a szájába. Így fogtam és véget vetettem a szopinak. Megnyugodott és elvolt 3 órán át. Ezt igy csináltam egész nap és tegnap bevált.Úgy láttam hogy akkor elég neki amit a hiszitiig megevett. Ma is ezt csinálom, és ma mintha tovább szopizna. Legalább 10 percig. és csak utána jön az üvöltés. Annyira érdekes. Talán tényleg szeretne ezzel mondani valamit....
2010. márc. 13. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de nem lehet, hogy azért nem kell neki mert nem megfelelően táplálja a tejed és így tiltakozik?Én is hasonló cipőben voltam.Először nem akart enni, de aztán lefejve megette/kb 140-eket evett 3 és fél hetesen, de evés után fél órával már megint éhes volt.Mint kiderült nincs tápértéke a tejemnek így kell a tápszer is.Nagyon "vizes" a tejem.Csak egy ötlet.
2010. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy csak addig kell nki a cici míg nagyon folyik belőle utánna már nem akarja szívni?Ezért jó a másik egy idő után?

29 hós,2 hetes pici anyukája

2010. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!